تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
    • ساختار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
      محمد جواد رجائیان
      مدیرعامل و عضو هیات مدیره سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
      05131296401
      rajaeian@mashhad.ir
      محمدجواد نگاری
      رییس دفتر مدیرعامل
      05131296401
      negari-j@mashhad.ir
      روح الله مهدی پناه
      رئیس امور روابط عمومی
      05131296533
      mahdipanah-r@mashhad.ir
      مهدی اردکانی مقدم
      رئیس امور برنامه ریزی و کنترل پروژه
      05131296530
      Ardakani-m@mashhad.ir
      مهدی واثقی
      معاون اداری و مالی
      31296700
      vaseghi-m@mashhad.ir
      رقیه حاجی زاده
      رئیس امور حقوقی و قراردادها
      31296505
      Hajizadeh-r@mashhad.ir
      محمد نبی ممتحن
      رییس اداره مالی و اعتبارات
      31296702
      momtahen-m@mashhad.ir
      مسعود قربانی شایه
      رئیس اداره منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه
      05131296703
      ghorbani-ma@mashhad.ir
      نوید زهدی
      معاون هوشمندسازی
      05131296506
      zohdi-n@mashhad.ir
      مجید حمزه ئی
      رئیس امور زیر ساخت اطلاعات مکانی
      05131296554
      hamzei-m@mashhad.ir
      علی متولی زاده
      رئیس امور فناوری های هوشمند
      31296507
      motevalizadeh-a@mashhad.ir
      عطیه سادات عابدی
      رئیس کارت شهروندی و پرداخت الکترونیک
      05131296542
      Abedi-a@mashhad.ir
      محمد اسماعیل زاده
      رئیس اداره خدمات الکترونیکی شهروندی
      31296525
      Esmaeelzadeh-m@mashhad.ir
      آرام تاج بخش
      معاون نرم افزار
      05131296730
      tajbakhsh-ar@mashhad.ir
      نرجس شایسته خوی
      رئیس امور بهینه سازی و مدیریت بانک های اطلاعاتی
      31296532
      Shayesteh-n@mashhad.ir
      محمد تقی زاده
      رئیس اداره طراحی و مدلسازی سیستم ها
      05131296731
      taghizade-m@mashhad.ir
      رضا تاجی
      رییس اداره تولید و پیاده سازی سامانه ها
      05131296742
      taji-r@mashhad.ir
      نفیسه مرتضوی
      رئیس اداره استقرار و پشتیبانی سامانه ها
      05131296749
      mortazavi-n@mashhad.ir
      حمید رضا سنجی
      معاون ارتباطات و زیرساخت
      05131296600
      Sanji-h@mashhad.ir
      مصطفی خسروی
      رئیس امور نظارت و پشتیبانی فنی
      31296644
      khosravi-mo@mashhad.ir
      وحید حسینی
      رئیس اداره زیرساخت ارتباطی
      31296605
      Hosseini-v@mashhad.ir
      ابراهیم اسدی
      رئیس اداره مرکز داده
      31296610
      Asadi-e@mashhad.ir
      حسین افشار
      رئیس اداره خدمات شبکه و عملیات امنیت
      31296633
      afshar-h@mashhad.ir
مجموع بازدیدها : 6,380,037
تعداد بازدید امروز : 2,142
تعداد بازدید دیروز : 3,142
آخرین به روزرسانی : 12:49  1398/08/30
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد