تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • کاربری - فرم مشاهده محتوای پورتال

   مدیر فناوری اطلاعات آستان قدس رضوی گفت: امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی دیتابیس‌های اطلاعاتی مشهد را گسترش داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محسن غلامی مدیر فناوری اطلاعات آستان قدس رضوی در خصوص برگزاری نهمین نمایشگاه شهر هوشمند گفت: نقش نمایشگاه در سطح مشهد و حوزه تکنولوژی بویژه در بحث زیارت موثر است.

   وی الویت کاری آستان قدس را یکپارچه‌سازی فعالیت‌هایی که آستان قدس و شهرداری در آنها مشارکت دارند، برشمرد و افزود: پس از افتتاح نهمین نمایشگاه شهر هوشمند تفاهم‌نامه‌ای بین آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد برای توسعه دیتابیس‌های اطلاعاتی مشهد امضاء شد.

   مدیر فناوری اطلاعات آستان قدس رضوی تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌ای بین شهرداری و آستان قدس برای اطلاعات املاک شهری منعقد شده، زیرا بخش قابل توجهی از اراضی مشهد متعلق به آستان قدس است و مردم با این دو ارگان تعاملات زیادی دارند، در حال حاضر تبادل اطلاعات به صورت دستی انجام می‌شود که باعث توقف در روند کار شهروندان می‌شود، اما الحاق این اطلاعات باعث افزایش سرعت پاسخگویی به نیازهای مردم خواهد شد.

   غلامی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی اپلیکیشن رضوان توسط آستان قدس رضوی و اپلیکیشن شهر من توسط شهرداری، بر لزوم ارتباط مناسب و اشتراک داده‌ها در هر دو بخش تاکید کرد
    

   تعداد بازدید :23
مجموع بازدیدها : 7,269,153
تعداد بازدید امروز : 244
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد