تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 154
   کد: 188125
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   در راستای دسترسی لحظه‌ای به اطللاعات کاربردی شهر محقق شد؛

   فعال شدن داشبوردهای جدید مدیریتی برای شهردار مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از فعال شدن داشبوردهای جدید مدیریتی اعتبارات سیبنا، کنترل پروژه، تعهدات عمرانی، 137، درآمد و شفافیت در اتاق کار شهردار مشهد خبر داد.
   فعال شدن داشبوردهای جدید مدیریتی برای شهردار مشهد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اشاره به ویژگی برجسته داشبوردهای مدیریتی در راستای کمک به تصمیم‌گیری‌های موثر و لحظه‌ای گفت: مدیران ارشد برای انجام وظایف خود (برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل) نیاز دارند تا در هر زمان و مکان، بدون واسطه به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند که داشبورد های مدیریتی نیز با چنین هدفی طراحی و پیاده‌سازی شده است.

   وی افزود: در راستای نمایش اطلاعات به صورت لحظه‌ای، داشبوردهای جدید مدیریتی شامل اعتبارات سیبنا، کنترل پروژه، تعهدات عمرانی، 137، درآمد و شفافیت، با همکاری گروه ارزیابی عملکرد در دفتر شهردار مشهد فعال شد.
   رجائیان در خصوص نمایش آخرین اطلاعات مربوط به داشبوردهای جدید مدیریتی اظهار داشت: داشبورد مدیریتی اعتبارات سیبنا، وضعیت بودجه کل شهرداری را به تفکیک جاری، عمرانی و بودجه مناطق و سازمان‌ها در سطح واحد اجرایی و همچنین بودجه معاونت‌ها در سطح بهره‌بردار و داشبورد درآمدی، میزان تحقق درآمدهای نقد و روزشمار به تفکیک منطقه، سهم وصولی مناطق و ستاد از درآمدهای شهرداری و همچنین اهم درآمدهای ساختمانی مشهد را نمایش می‌دهد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در ادامه گفت: داشبورد شفافیت، تعداد و همچنین سهم قراردادهای هزینه‌ای و درآمدی شهرداری مشهد را به تفکیک سازمان‌ها و شرکت‌ها، ستاد و مناطق ارائه می‌دهد. همچنین در این داشبورد تعداد مجوزات صادرشده (پروانه و پایانکار) به تفکیک مناطق ارائه می‌شود.
   وی افزود: داشبورد کنترل پروژه، عملکرد حوزه‌های بهره‌بردار(ستاد) و حوزه‌های اجرایی(سازمان‌ها و مناطق) شهرداری مشهد را با درصد پیشرفت فیزیکی(صورت وضعیت های قابل ارائه به بودجه مصوب) و درصد پیشرفت مالی(صورت وضعیت تایید شده به بودجه مصوب) نمایش داده و در داشبورد وضعیت تعهدات عمرانی، عملکرد حوزه‌های بهره‌بردار(ستاد)، حوزه‌های اجرایی(مناطق و سازمان‌ها) و شهرداری مشهد در وضعیت تامین اعتبار و صورت وضعیت‌های تایید شده(تخصیص اعتبار) مورد ارزیابی قرار گرفته است.
   برای داشبورد پاسخگویی به موارد 137نیز نسبت جواب‌های مناسب به کل جوابیه‌های ارائه شده و نسبت درخواست‌های تعیین تکلیف شده با ارائه جوابیه اولیه ظرف مدت 72ساعت کاری به کل جوابیه های ارائه شده مورد بررسی قرار میگیرد.

    

   تعداد بازدید: 154
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,192,879
تعداد بازدید امروز : 1,765
تعداد بازدید دیروز : 6,538
آخرین به روزرسانی : 08:30  1400/09/17
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد