تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 190
   کد: 187291
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

   سامانه جامع حمل‌ونقل بار شهرداری مشهد به بهره‌برداری رسید

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، از تولید، پیاده‌سازی و آغاز بهره‌برداری عملیاتی سامانه جامع حمل‌ونقل بار خبر داد.
   سامانه جامع حمل‌ونقل بار شهرداری مشهد به بهره‌برداری رسید

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اشاره به آغاز طراحی و تولید سامانه جامع حمل‌ونقل بار از بهمن ماه 1397 گفت: مراحل تحویل آزمایشی، تست و کانورت اطلاعات و استقرار این سامانه برای مجموعه مدیریتی حمل‌ونقل بار درون شهری شهرداری مشهد انجام شده است.

   وی ضمن اشاره به وضعیت پیشین سامانه حمل‌ونقل بار گفت: در سامانه قبلی تنها بخش صدور مجوز، بهصورت مکانیزه بود و سایر بخش‌ها و فرآیندهای انجام کار بهصورت دستی انجام می‌شد. اما در طراحی جدید، تمام ویژگی‌ها و فرآیندهای انجام کار بهصورت تنظیمات و آپشنال پیاده‌سازی شده است؛ به نحوی که درحال حاضر با استقرار سامانه جدید، مجموعه مدیریتی سازمان حمل‌ونقل بار درون شهری می‌توانند کلیه فعالیت‌های مرتبط با رانندگان و ناوگان خود را بهصورت مکانیزه انجام داده و مدیریت کنند.

   رجائیان در ادامه در خصوص مهم‌ترین ویژگی‌ها و امکانات سامانه جامع حمل‌ونقل بار درون‌شهری عنوان کرد: این سامانه امکاناتی مانند صدور مجوز برای شرکت‌های حمل‌ونق؛ تمدید، ابطال و اعلام تغییرات پروانه بهره‌برداری؛ صدور، تمدید، ابطال، اعلام تغییرات رانندگان ناوگان باری؛ صدور، تمدید، ابطال، اعلام تغییرات پروانه فعالیت؛ صدور مجوزهای مکانی زمانی، موردی و مدت‌دار و صدور مجوزهای حمل کالای خطرناک و محموله ترافیکی را داراست و گزارش‌های متنوعی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

   وی همچنین تصریح کرد: سامانه جامع مدیریت حمل بار داری پنج زیرسیستم است که زیرسیستم بهره‌برداری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین زیرسیستم‌های این سامانه، فضای مدیریتی تسهیل‌شده‌ای را در اختیار مدیران عالی و میانی این سازمان می‌گذارد که علاوه بر افزایش بهرهوری و دقت عمل بیشتر، شفافیت مطلوبی را نیز در پی خواهد داشت.

    

   تعداد بازدید: 190
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,183,973
تعداد بازدید امروز : 398
تعداد بازدید دیروز : 922
آخرین به روزرسانی : 08:07  1400/09/15
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد