تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 198
   کد: 184948
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
   در بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری یزد از سازمان فاوا شهرداری مشهد عنوان شد؛

   همکاری‌های مشترک مشهد و یزد می‌تواند الگوی کلان‌شهرهای کشور شود

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد ضمن بازدید از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، با پروژه‌های جاری و در حال انجام شهر هوشمند مشهد آشنا شد.
   همکاری‌های مشترک مشهد و یزد می‌تواند الگوی کلان‌شهرهای کشور شود

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» در این دیدار ضمن تشریح فعالیت‌های سازمان، عنوان کرد: اقتضائات دنیای جدید، حرکت شهرها و به‌ویژه کلان‌شهرها به سمت هوشمند شدن را ناگزیر کرده و مشهد نیز به عنوان پایتخت معنوی ایران اسلامی، در همین مسیر گام برمی‌دارد.

   وی تاکید کرد: مشهد به واسطه میزبانی از جمعیت میلیونی زائر و مجاور، نیازمند شتاب بیشتر در تحقق شهر هوشمند است تا به واسطه آن، خدمات مطلوب‌تری را در تراز یک شهر بین‌المللی ارائه دهد.
   رجائیان با اشاره به بخشی از خدمات سازمان فاوا شهرداری مشهد افزود: باتوجه به سابقه و تجربه انباشته در این سازمان، بررسی و واکاوی این خدمات می‌تواند اجرای دقیق‌تر و مطلوب‌تری را در شهرداری یزد در پی داشته باشد.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تاکید کرد: هماهنگی بیشتر میان کلان‌شهرهای کشور و بهره‌گیری از تجارب متقابل، می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در حوزه مالی، فرایند اجرا را نیز کیفی‌تر کرده و سرعت حرکت در مسیر هوشمندسازی را بهبود بخشد.
   مهدی فعالی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد نیز با بیان گوشه‌ای از خدمات و فعالیت‌های شهرداری این شهر عنوان کرد: شهرداری یزد این آمادگی را دارد که با تعریف پروژه‌های مشترک میان کلان‌شهرهای مشهد و یزد، مدل جدیدی از تعاملات سازمانی میان کلان‌شهرها را رقم بزند و این مدل به الگویی میان سایر کلان‌شهرها بدل شود.

   وی افزود: امیدواریم با این بازدید، ارتباطات جدی‌تری در سطوح مختلف شکل گرفته و فرایند انتقال تجربه به صورت مستمر و از مسیری آسان برقرار باشد.
   در این بازدید که با همراهی مجید بیکی، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد و با حضور معاونان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد همراه بود، جزئیات خدمات مشترک ارائه و به سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ داده شد.

   گفتنی است؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد به همراه هیئت همراه، بازدید کاملی از شهرداری الکترونیک منطقه12 و مرکز نوآوری شهری نیز داشته و با جزئیات این طرح‌ها آشنا شدند.

    

    

   تعداد بازدید: 198
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,192,843
تعداد بازدید امروز : 1,729
تعداد بازدید دیروز : 6,538
آخرین به روزرسانی : 08:30  1400/09/17
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد