تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 194
   کد: 177420
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

   زیرسیستم بهره‌برداری سامانه جامع حمل بار شهرداری مشهد راه‌اندازی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، از تحویل آزمایشی زیرسیستم بهره‌برداری سامانه جامع مدیریت حمل بار خبر داد.
   زیرسیستم بهره‌برداری سامانه جامع حمل بار شهرداری مشهد راه‌اندازی شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اشاره شروع فاز طراحی، تحلیل و تولید سامانه جامع مدیریت حمل بار از ابتدای آبان 1397 و طول مدت اجرا و پیاده‌سازی سامانه گفت: سامانه جامع مدیریت حمل بار داری پنج زیرسیستم بوده و طول مدت اجرای پروژه 12ماه تعیین شده است.
   وی درخصوص ویژگی‌های زیرسیستم بهره‌برداری سامانه جامع مدیریت حمل بار اظهارداشت: زیرسیستم بهره‌برداری، 20درصد از وزن کل پروژه را شامل می‌شود؛ به نحوی که هم‌اکنون دارای امکاناتی مانند صدور مجوز بهره‌برداری برای شرکت‌های حمل و نقل، تمدید/ ابطال و اعلام تغییرات پروانه را دارد و گزارش‌های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خصوص فرآیند استفاده از زیرسیستم بهره‌برداری خاطرنشان کرد: شرکت‌های فعال در حوزه حمل بار درون شهری برای استفاده از زیرسیستم بهره‌برداری سامانه، لازم است پس از ثبت درخواست، مدارک مورد نیاز مانند مجوز شرکت، دفتر و پارکینگ را ارائه دهند که پس از بررسی‌های لازم، پروانه بهره‌برداری 5 ساله متناسب با گرید کسب‌شده به صورت الکترونیک برایشان صادر خواهد شد.
   رجائیان در خاتمه با اشاره به تحویل آزمایشی زیرسیستم بهره‌برداری سامانه جامع مدیریت حمل بار اظهارداشت: انتظار می‌رود با استقرار کامل زیرسیستم بهره‌برداری، شرکت‌های حمل‌ونقل بتوانند کلیه فعالیت‌های مرتبط با رانندگان و ناوگان خود را بهصورت مکانیزه مدیریت کنند.
    

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,272,009
تعداد بازدید امروز : 153
تعداد بازدید دیروز : 1,751
آخرین به روزرسانی : 11:51  1400/10/28
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد