تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 196
   کد: 177255
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

   انتقال بانک اطلاعاتی سازمان زمین و مسکن و شرکت هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی تجمیعی شهرداری

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی شهرداری مشهد خبر داد.
   انتقال بانک اطلاعاتی سازمان زمین و مسکن و شرکت هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی تجمیعی شهرداری

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اشاره به اینکه پروژه تجمیعی بانک‌های اطلاعاتی مالی جزو مهم‌ترین و باارزش‌ترین منابع شهرداری به شمار می‌رود، گفت: این پروژه توانایی سازماندهی، پردازش و مدیریت اطلاعات را به شکل ساختاریافته و کنترل‌شده خواهد داشت.
   وی همچنین در خصوص مراحل پیشرفت پروژه گفت: در راستای انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی، کدینگ بخش‌های مختلف از جمله حساب‌های مالی و کدینگ اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان‌سازی ‌شده و بهصورت متمرکز مدیریت می‌شود. همچنین محل‌های مذکور به سامانه مدیریت یکپارچه تولید کد متصل شده‌اند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه در خصوص برخی از مهم‌ترین مزایای پروژه تجمیع بانک‌های اطلاعات مالی سازمان‌های شهرداری اظهارداشت: عدم امکان تولید کد تکراری برای اشخاص حقیقی و حقوقی، امکان تولید گزارش‌های سرجمع از مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران و مودیان شهرداری، سهولت در تهیه صورت‌های مالی تجمیعی، کنترل یکپارچه منابع مالی توسط مدیران، جلوگیری از تخلفات و اشتباهات در سیستم‌های مالی و مبارزه با پولشویی، از مهم‌ترین مزایای طرح مزبور می‌باشد.

    

   تعداد بازدید: 196
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,272,000
تعداد بازدید امروز : 144
تعداد بازدید دیروز : 1,751
آخرین به روزرسانی : 11:51  1400/10/28
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد