تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 223
   کد: 176858
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
   در راستای شفافیت و وحدت رویه بیشتر در حوزه مالی صورت گرفت

   راه‌اندازی سیستم صورت‌های مالی مکانیزه در شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی سیستم صورت‌های مالی مکانیزه در دو سطح تجمیعی و تفکیکی در سطح ستاد و مناطق 13گانه شهرداری مشهد خبر داد.
   راه‌اندازی سیستم صورت‌های مالی مکانیزه در شهرداری مشهد

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» ضمن ارایه تعریفی مختصر از سیستم صورت‌های مالی گفت: سیستم صورت‌های مالی، در واقع یک محیط پیشرفته تولید گزارش‌های خاص است که راه‌اندازی آن از آبان 1397 در دستور کار سازمان قرار گرفت.
   وی ضمن اشاره به اهداف راه‌اندازی این سیستم گفت: سیستم صورت‌های مالی مکانیزه در دو سطح تجمیعی و تفکیکی با هدف شفافیت، وحدت رویه و تسریع در فرآیند تهیه صورت‌های مالی و همچنین افزیش قابلیت اتکا به داده‌ها، راه‌اندازی شده است که در مرحله اول این پروژه، سیستم صورتهای مالی مکانیزه تجمیعی در سطح ستاد و مناطق راه‌اندازی گردید.
   رجائیان همچنین تصریح کرد: در مرحله دوم پروژه مذکور، فرآیند پیاده سازی صورت‌های مالی تفکیکی مناطق 13گانه شهرداری مشهد پایان یافت. همچنین فرآیند پیاده‌سازی سیستم در تمام سازمان‌های تابعه شهرداری در دست اقدام است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه با اشاره به اینکه در گذشته تنظیم صورت‌های مالی در شهرداری به صورت دستی و با استفاده از نرم‌افزار اکسل انجام می‌شد، به مهم‌ترین مزیت سیستم مکانیزه صورت‌های مالی اشاره کرد و اظهارداشت: قابلیت اتکای بالاتر، تسریع فرآیند تهیه گزارش و انعطاف در تهیه جداول، جزو مهم‌ترین قابلیت‌های این سیستم است.
    

   تعداد بازدید: 223
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,272,013
تعداد بازدید امروز : 157
تعداد بازدید دیروز : 1,751
آخرین به روزرسانی : 11:51  1400/10/28
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد