تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 192
   کد: 163208
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸

   آغاز پرداخت با من کارت در تاکسی های مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز تحویل و تجهیز تاکسی های خط آزاد شهر مشهد به دستگاه پوز من کارت خبر داد .
   آغاز پرداخت با من کارت در تاکسی های مشهد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد "محمد جواد رجائیان" ضمن اعلام این خبر گفت : طبق برنامه ریزی و پیگیری های به عمل آمده، با هدف بهینه سازی عبور و مرور و همچنین رفع بسیاری از مشکلات شهروندان و مسافران درپرداخت های خرد درون شهری، درمرحله اول و به صورت پایلوت عملیات تجهیز تاکسی های خط امامت (آزاد شهر) مشهد به دستگاه پوز من کارت از هفتم آذرماه جاری آغاز شده است، به نحوی که تعداد 200 نفر تاکسیران فعال در این خط ، دستگاههای پوز من کارت را تحویل گرفتند.
   وی در توضیح بیشتر اظهارداشت: شهروندانی که در مسیر تاکسی خط آزاد شهر (امامت ) مشهد تردد دارند، میتوانند مبلغ کرایه نمایش داده شده بر روی تاکسیمتر را با نزدیک کردن من کارت، و یا کیف پول همراه (کیپاد) به دستگاه پوز من کارت نصب شده درون تاکسی به راحتی پرداخت نمایند.
   رجائیان همچنین در خصوص تفاوت پرداخت الکترونیک از طریق دستگاه پوز بانکی نصب شده بر روی تاکسی های مبادی ورودی شهر و دستگاه پوز من کارت نصب شده در مسیر خط آزادشهر اظهارداشت : هم اکنون دو هزار و 200 دستگاه تاکسی فعال واقع در مبادی ورودی شهر به دستگاه پوز بانکی مجهز هستند و به علت طی کردن مسافت های طولاتی از مبادی ورودی شهر مشهد تا مقصد و همچنین عدم استفاده مسافران و یا زائران از من کارت و نیز بالا بودن رقم کرایه، دستگاه پوز بانکی، درون تاکسی های فعال مبادی ورودی شهر نصب شده است ، تا مسافران به راحتی بتوانند مبلغ نمایش داده شده بر روی تاکسیمتر را با کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه ضمن تشکر از همراهی تاکسیرانان و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اظهار امیدواری کرد تا مراحل تجهیز تمامی تاکسی های سطح شهر پس از انجام مرحله پایلوت (خط آزادشهر) و طی شدن زمان مورد نظر انجام شود .
   شایان ذکر است، نصب سامانه هوشمند من کارت علاوه بر پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی، رضایت بیشتر مسافران و شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

   بازتاب :

   قدس خراسان : تجهیز تاکسی های مشهد به من کارت آغاز شد
    

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,091
تعداد بازدید امروز : 182
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد