تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 322
   کد: 162668
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

   فرآیند الکترونیکی گواهی انتقال آپارتمان در تمامی مناطق شهرداری راه اندازی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از ثبت نزدیک به چهار هزار پرونده انتقال به صورت الکترونیکی، و در راستای ارائه خدمات الکترونیکی شهرداری مشهد به شهروندان خبر داد .
   فرآیند الکترونیکی گواهی انتقال آپارتمان در تمامی مناطق شهرداری راه اندازی شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد" محمد جواد رجائیان " با اشاره به اجرای طرح شهروندسپاری و کاهش مدت زمان صدور گواهی انتقال آپارتمان از 15 روز به 4 روز گفت : در راستای تحقق شهر هوشمند، اجرای طرح شهروند‌سپاری که در آن تمام مراحل صدور گواهی انتقال آپارتمان توسط شهروندان به صورت اینترنتی انجام می‌شود، پس از طی مراحل پایلوت از شهریور ماه سال جاری در تمامی مناطق شهرداری مشهد راه اندازی شده است .
   وی همچنین تصریح کرد: در حال حاضر پس از گذشت دو ماه تعداد 3963 پرونده انتقال به صورت الکترونیکی، از طریق درگاه خدمات الکترونیکی شهرداری توسط شهروندان ثبت گردیده است.
   رجائیان با اشاربه به رشد گسترده استفاده از فناوری اطلاعات درجوامع و مزایای فراوان آن در بهبود کیفیت زندگی شهروندان، ضمن تاکید بر استفاده کارآمد از فناوری به منظور جذب منافع آن، اظهارداشت: با توجه به صرفه جویی در مدت زمان انجام فرآیند از 15 روز به 4 روز، از لحاظ مالی چنانچه شهروند شخصا اقدام به ثبت درخواست گواهی انتقال نماید تنها هزینه بازدید از شهروندان دریافت می شود و هزینه ثبت توسط دفاتر شهرسازی دریافت نمی گردد.
   مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه اظهار امیدواری کرد تا استقبال گسترده مردم از فرآیندهای الکترونیکی شده باعث شود، تا انتهای سال فرآیند دریافت پروانه ساختمان نیز به صورت الکترونیکی پیاده سازی و راه اندازی شود.
   گفتنی است : شهروندان می توانند به منظور در خواست گواهی انتقال آپارتمان بدون نیاز به مراجعه به دفاتر شهرسازی و مناطق شهرداری با هزینه کمتر و تنها با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی پورتال مشهد به آدرس e.mashhad.ir گواهی انتقال آپارتمان در خواست خود را ثبت نمایند.

   بازتاب خبر:

   شهرآرا : فرآیند الکترونیکی گواهی انتقال آپارتمان در تمامی مناطق شهرداری راه اندازی شد

   تعداد بازدید: 322
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,227
تعداد بازدید امروز : 318
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد