تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 1248
   کد: 157137
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸

   خدمات تکمیل درمان کارکنان شهرداری مشهد به صورت مکانیزه ثبت شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از ثبت نام بالغ بر ده هزار نفر در سامانه جامع رفاهی شهرداری خبر داد.
   خدمات تکمیل درمان کارکنان شهرداری مشهد به صورت مکانیزه ثبت شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد " محمد جواد رجائیان" گفت: در راستای مکانیزه شدن فرآیندهای رفاهی کارکنان که در نهایت منجر به راه اندازی سامانه جامع رفاهی ویژه کارکنان شهرداری مشهد شد، طی بازه زمانی اعلام شده جهت ثبت نام تکمیل خدمات درمان تعداد 10983 نفر از کارکنان اقدام به ثبت نام الکترونیکی تکمیل خدمات درمان کردند.
   وی همچنین افزود: طی بازه زمانی 26 تیر تا 13 مرداد سال جاری، کارکنان شهرداری مشهد با مراجعه به سامانه جامع رفاهی، نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی سال گذشته خود اقدام کردند و ویرایش، حذف، اضافه و تغییر اطلاعات نیز در اختیار رابط رفاهی گذاشته شد. به نحوی که هم اکنون تعداد 20236 نفر نیز به صورت تحت تکفل در سامانه ثبت نام کرده اند.
   رجائیان ضمن اشاره به این که سامانه جامع رفاهی شهرداری مشهد از سال 1394 در دستور کار سازمان قرار گرفته، اظهارداشت: در این سامانه، علاوه بر زیرسیستم خدمات تکمیل درمان، سایر موضوعات رزرو غذا، گردشگری، تربیت بدنی، صندوق رحیل و سلامت و تالار کوهسنگی نیز در آن قابل انجام است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اظهار داشت: کارمندان شهرداری مشهد می توانند از طریق سامانه جامع رفاهی و با ورود به پنل مخصوص خود از امکانات سامانه بهره مند شده، و بدون صرف وقت و حضور فیزیکی تسهیلات دلخواه خود را انتخاب نمایند.
   وی درخاتمه گفت: به منظور سهولت کاربری، دسترسی به آن از طریق میزکار یکپارچه شهرداری به آدرس https://desktop.mashhad.ir نیز امکان پذیر است.
    

   تعداد بازدید: 1248
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,235
تعداد بازدید امروز : 326
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد