تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 668
   کد: 156738
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

   داشبورد تصمیم یار (BI ) برای مدیریت درآمد شهرداری مشهد راه اندازی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از طراحی و راه اندازی و تحویل داشبورد مدیریتی تصمیم یار (BI ) برای مدیریت درآمد خبر داد.
   داشبورد تصمیم یار (BI ) برای مدیریت درآمد شهرداری مشهد راه اندازی شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد "محمد جواد رجائیان" هدف از راه اندازی داشبورد مدیریتی درآمد را برقراری ارتباط دو سامانه مالی و بودجه مطرح کرد و گفت : سازمان فاوا با همکاری مدیریت درآمد، داده های درآمدی موجود در سامانه های مالی و برنامه و بودجه را تلفیق نموده و اولین سری از داشبورد های مدیریتی استاندارد شده در این حوزه را بصورت آزمایشی در تاریخ اول مردادماه سال جاری راه اندازی و تحویل مدیریت درآمد نمود.
   وی ضمن اشاره به این که داشبورد تصمیم یار مدیران ( BI ) ، یکی از ابزارهای مفید و کارآمدی است که امکان دسترسی به کلیه اطلاعات مناسب در کنارهم و بطور متمرکز را برای سطوح مختلف برای مدیران فراهم می‎ کند،تصریح کرد: با تلفیق این دوسامانه امکان مشاهده آخرین وضعیت میزان تحقق واقعی درآمدهای کلیه مناطق به تفکیک کدهای بودجه ای و مقایسه این آمار بین مناطق مختلف، براساس داده های برخط و عملیاتی موجود در سامانه ها فراهم شده است و قطعا این مهم، در تحقق اهداف درآمدی و اتخاذ تصمیمات کلان شهرداری بسیار موثر خواهد بود.
   رجائیان در ادامه اظهارداشت : یک داشبورد مدیریتی، مدیران سازمان را قادر می‎ سازد تا در کوتاهترین زمان اطلاعات تحلیلی مورد نیاز خود را جهت تصمیم‎ گیری و آگاهی از هر نوع تغییر، و بطور متمرکز در اختیار داشته باشند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خصوص مزایای (داشبورد تصمیم یار ( BI ) گفت: علاوه بر ویژگی هایی همچون سهولت دسترسی به اطلاعات سیستم های عملیاتی و داشبورد های مدیریتی ، دسترسی به بانک داده جهت مشاهده انواع گزارشات نموداری و مقایسه ایی و سرعت بالا جزو مهمترین مزایای استفاده از داشبوردهای مدیریتی است .
   وی در خاتمه بیان کرد: داشبوردهای مدیریتی فوق با توجه به فرمول های تایید شده مدیریت درآمد با قالب یکسان ، مشابه سایر داشبوردهای سامانهBI شهرداری مشهد تهیه و در این سامانه بارگذاری شده است.
    

   تعداد بازدید: 668
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,007
تعداد بازدید امروز : 98
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد