تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 349
   کد: 156054
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹

   یکپارچه‌سازی داده‌های مالی شهرداری مشهد تا پایان تابستان جاری

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: داده‌‌های مالی شهرداری مشهد تا پایان تابستان جاری در سطح مناطق یکپارچه‌سازی می‌شود.
   یکپارچه‌سازی داده‌های مالی شهرداری مشهد تا پایان تابستان جاری

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان در مراسم رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه شهرداری عنوان کرد: در حوزه فاوای شهرداری دو رسالت هوشمندسازی سازمانی و هوشمندسازی شهری تعریف شده است که پایه هر دو، اطلاعات و داده‌هایی است که باید مدیریت شود.
   وی افزود: در راستای هوشمندسازی سازمانی، با معضل تعدد سامانه‌ها مواجه بودیم که هر کدام از این سامانه‌ها نیز راه خود را می‌رفتند و به صورت جزیره‌ای عمل می‌کردند.
   رجاییان خاطرنشان ساخت: این راه 20 سال است که ادامه دارد. یکی از لایه‌های مهم که تاثیر زیادی بر روی مخاطب دارد این است که ما از یک سامانه یکپارچه با شهروندان سر و کار داشته باشیم.
   وی با اشاره به اینکه برای یکپارچه‌سازی سامانه‌ها، موضوعات امنیتی را نیز باید در نظر بگیریم، تصریح کرد: در حال پیگیری یکپارچه‌سازی داده‌ها و سیستم‌ها نیز هستیم و تا پایان تابستان جاری، داده‌های مالی شهرداری مشهد در سطح مناطق یکپارچه خواهد شد. همچنین در فاز بعدی به سراغ سازمان‌ها خواهیم رفت.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ابراز کرد: حدود 3 ماه است که این سیستم در مناطق شهرداری پیاده‌سازی و ارزیابی شده است و مشکلات آن حل شده است.

   تعداد بازدید: 349
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,101
تعداد بازدید امروز : 192
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد