تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 330
   کد: 156028
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹

   اتصال 108 سامانه شهرداری مشهد با رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه محقق شد

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس گفت: با رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه، اتصال 108 سامانه شهرداری محقق شد و دسترسی به این سامانه‌ها از طریق یک نام کاربری و رمز عبور فراهم گردید.
   اتصال 108 سامانه شهرداری مشهد با رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه محقق شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس شهریار آل شیخ در مراسم رونمایی از سامانه میز کار یکپارچه شهرداری که با حضور شهردار و معاونان و مدیران شهرداری برگزار شد، بیان داشت: در سه سال گذشته بیشترین اشتغال در حوزه کسب و کارهای نوین بوده است که مدیریت شهری هم از این امر مستثنی نیست و بایستی خود را با سیستم‌های نوین مطابقت دهد.
   وی تصریح کرد: در مدیریت شهری با انبوهی از حجم داده‌ها مواجه هستیم که بسیاری از آن‌ها قابل استفاده نبوده و عرضه نشده است و این موضوع نیازمند یک سیستم یکپارچه است که بتواند این داده‌ها را با هم ارتباط دهد.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد ادامه داد: در شهر مشهد در مورد آمار دقیق زائران به صورت جدی با چالش جدی مواجه هستیم و نمی‌دانیم میزان واقعی زائران چه میزان است، که در این زمینه اگر داده‌های آماری دستگاه‌های مختلف با هم یکپارچه شوند این مشکل حل می‌شود.
   تحقق دسترسی 108 سامانه شهرداری با یک نام کاربری و رمز عبور
   آل‌شیخ گفت: بیشترین پرداخت‌های الکترونیکی کشور در شهر مشهد انجام می‌شود. همچنین در حال حاضر بسیاری از خدمات شهرداری مشهد از طریق درگاه‌های الکترونیکی صورت می‌گیرد و شهرداری با دستگاه‌هایی که بیشترین ارتباط را دارد تبادل اطلاعات از طریق الکترونیکی است و این موضوع قابل تسری به همه دستگاه‌ها و مجموعه‌ها است.
   وی به موضوع راه‌اندازی سامانه میز کار یکپارچه شهرداری مشهد اشاره کرد و گفت: بیش از 108 سامانه با انبوهی از داده‌ها در مجموعه مدیریت شهری وجود دارد که به هم متصل نیستند و با ایجاد سامانه میز کار یکپارچه در شهرداری مشهد همه این داده‌ها با یک کاربر و رمز با یکدیگر در ارتباط هستند.
   لازم به ذکر است در این مراسم، سامانه میز کار یکپارچه شهرداری مشهد توسط تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد رونمایی شد

   تعداد بازدید: 330
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,198
تعداد بازدید امروز : 289
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد