تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 215
   کد: 155177
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

   طرح های میزان رضایت شهروندان و کاربران از سرویس های هوشمند شهرداری مشهد اجرا می شود

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اجرای دو طرح نظرسنجی با هدف سنجش میزان رضایت شهروندان و کاربران از سرویس های هوشمند خبر داد.
   طرح های میزان رضایت شهروندان و کاربران از سرویس های هوشمند شهرداری مشهد اجرا می شود

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد "محمد جواد رجائیان" اجرای این طرح ها را گامی مؤثر در ارائه خدمات بهینه و ارتقاء سطح کیفیت خدمات و افزایش رضایتمندی شهروندان مطرح کرد و گفت: در راستای سنجش و ارزیابی رضایت شهروندان از سرویس های الکترونیک شهروندی و همچنین میزان رضایت کاربران سامانه ها در حوزه کارشناسان شهرداری این طرح ها با عناوین" میزان رضایت شهروندان از سرویس های هوشمند " و "میزان رضایت کاربران از سرویس های هوشمند" در شهر مشهد توسط مدیریت آمار و تحلیل اطلاعات اجرایی می شود.
   وی با اشاره به تشکیل جلسه افتتاحیه این طرح ها در مورخه نوزدهم تیرماه جاری که موجب تصویب نهایی فرم های ارزیابی طرح های مورد نظر شد، اظهارکرد: طبق تصمیم اتخاذ شده در این جلسه مقرر شد برای تکمیل فرم های مورد نظر از میان مخاطبان سرویس های هوشمند فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری به صورت تلفنی و حضوری انتخاب شوند و نظرات کاربران هر سامانه به صورت جداگانه ارزیابی و نتایج آن در اختیار کارشناسان فنی و تخصصی ذیربط همان سامانه قرار گیرد.
   رجائیان همچنین تصریح کرد: اجرای مستمر این طرح ها به صورت سالانه و استفاده از نتایج ارزیابی سرویس های الکترونیک توسط کارشناسان فنی و مرتبط همان سرویس ها، باعث بهبود عملکرد سرویس و سامانه مورد نظر شده و ضمن مشخص شدن نقاط ضعف سرویس و رفع مشکل رضایت بهره برداران را نیز موجب خواهد شد .
   وی در خاتمه ضمن اشاره به پیاده سازی و راه اندازی بیش از 80 سرویس الکترونیک گفت: سرویس های الکترونیک شهروندی در راستای تحقق شهر هوشمند ارائه می شود.
    

   تعداد بازدید: 215
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,269,220
تعداد بازدید امروز : 311
تعداد بازدید دیروز : 1,086
آخرین به روزرسانی : 13:20  1400/10/26
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد