تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 762
   کد: 153316
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

   آغاز ثبت نام الکترونیکی استفاده از طرح تسهیلات تشویقی آبیاری درختان شهر مشهد

   معاون نرم افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز بهره برداری فرآیند ثبت نام الکترونیکی شهروندان مشهدی جهت استفاده از طرح تسهیلات تشویقی آبیاری درختان در سامانه جامع فضای سبز خبر داد.
   آغاز ثبت نام الکترونیکی استفاده از طرح تسهیلات تشویقی آبیاری درختان شهر مشهد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد "آرام تاج بخش" ضمن اشاره به همکاری ها و تعاملات صورت گرفته سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و سازمان پارکها و فضای سبز جهت پیاده سازی ثبت نام الکترونیکی شهروندان با هدف استفاده بهتر از طرح تسهیلات تشویقی آبیاری درختان سطح معابر اظهار داشت : به دنبال اعلام نیاز از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مشهد ، پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، نسبت به پیاده سازی و الکترونیکی نمودن فرآیند ثبت نام طرح تسهیلات تشویقی آبیاری درختان سطح معابر و استفاده از تسهیلات تخفیف عوارض، پیاده سازی این فرایند در سال 96 شروع و هم اکنون (خرداد 97) به بهره برداری رسیده است .
   تاج بخش در تشریح فرآیند الکترونیکی این طرح گفت : با برقراری ارتباط بین سامانه های جامع فضای سبز و شهرسازی شهروندان مشهدی می توانند از طریق ثبت نام الکترونیکی در طرح تسهیلات تشویقی آبیاری درختان جلوی درب منازل خود، از مزایای تخفیف عوارض نوسازی شهرداری بهره مند شوند.
   وی ادامه داد : پس از ثبت نام الکترونیکی و تایید نهایی کارشناس مرتبط فضای سبز، مبلغ تخفیف محاسبه شده و بصورت خودکار در فیش عوارض شهروند تحت عنوان، "تخفیف تشویقی آبیاری درختان" درج خواهد شد . بدیهی است استفاده از مزایای این طرح حتی با کد رهگیری ارایه شده در فیش عوارض نوسازی قابل پیگیری می باشد.
   معاون نرم افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه به برخی از مهمترین ویژگی ها و مزایای ثبت نام الکترونیکی و برقراری ارتباط خودکار از طریق وب سرویس بین سامانه های جامع فضای سبز و شهرسازی اشاره کرد و گفت : استعلام از وضعیت بهره مندی از ارایه تسهیلات به شهروند، اعمال مبلغ تخفیف بصورت خودکار ، دسترسی به گزارشات مدیریتی جهت پیگیری و تسریع درگردش فرآیند الکترونیکی از جمله مهمترین مزایای الکترونیکی کردن این طرح می باشد.
    

   تعداد بازدید: 762
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,217
تعداد بازدید امروز : 641
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد