تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 300
   کد: 152769
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳

   توسعه خدمات هوشمند شهرداری مشهد بربستر پیام رسان های بومی

   توسعه خدمات هوشمند شهرداری مشهد بربستر پیام رسان های بومی
   توسعه خدمات هوشمند شهرداری مشهد بربستر پیام رسان های بومی

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد " محمد جواد رجائیان " در تشریح این خبر گفت : با هدف توسعه دسترسی شهروندان به خدمات هوشمند شهرداری مشهد و با توجه به گسترش استفاده مردم از پیام رسان های داخلی و قابلیت های برخی از این پیام رسان ها برای ارایه سرویس های الکترونیک، خدمات پرداخت الکترونیکی و .... باتوجه به بررسی ها و هماهنگی های انجام شده استفاده از این پیام رسان ها به عنوان بستر ارایه خدمات به شهرندان در حال اقدام می باشد.

   رجائیان همچنین بیان کرد: استفاده از ابزار پیام رسان های بومی ضمن تسهیل دسترسی مردم به خدمات هوشمند باعث گسترش گروههای دسترسی به این خدمات شده و باعث توسعه کاربری آنها خواهد شد و بر این اساس پیام رسان ها ظرفیت های فنی لازم برای این همکاری را دارا می باشند.

   وی افزود: در همین راستا ،چالش ها ، مشکلات و راهکارهای پیش رو مورد بررسی قرار گرفته و مراحل انعقاد تفاهم نامه همکاری جهت ارایه سرویس ها در جریان می باشد.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در خاتمه اظهار داشت : با تحقق این مهم برخی اپلیکیش های فعلی که ارایه خدمات الکترونیک به شهروندان در حوزه های اطلاع رسانی ، ارائه خدمات پرداخت ، ارایه خدمات صدور مجوزهای مرتبط با حوزه شهری و ... را بر عهده دارند به صورت موضوعی از بستر پیام رسان نیز در دسترس خواهند بود و شهروندان صرفا با بهره برداری از پیام رسان مربوطه در کنار سایر خدمات مرسوم پیام رسان ها از این قابلیت منحصر به فرد نیز برخوردار خواهند بود.

   تعداد بازدید: 300
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,173
تعداد بازدید امروز : 597
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد