تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 385
   کد: 150700
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

   راه‌اندازی سامانه چک‌های برگشتی در تمام مناطق شهری مشهد

   همچنین ایجاد ارتباطات این سامانه با سایر سامانه‌های شهرداری از قبیل سامانه مالی، شهرسازی و ... به منظور فراهم‌سازی شفافیت و ردیابی‌های مالی در دستور کار قرار دارد.
    راه‌اندازی سامانه چک‌های برگشتی در تمام مناطق شهری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی سامانه چک‌های برگشتی در تمام مناطق شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدجواد رجائیان با بیان این مطلب افزود: با استفاده از این سامانه، جمع‌آوری اطلاعات مودیان بدحساب شهرداری و فراهم‌سازی عدم پاسخ‌دهی به مودیان بدحساب شهرداری در کلیه مناطق و سازمان‌ها انجام خواهد شد.
   وی بیان کرد: هرگاه چک‌های مرتبط با مودیان برگشت خورده و در دسته اسناد نکول شده قرار گرفت، اطلاعات آنها از سامانه مالی شهرداری به این سامانه انتقال پیدا می‌کند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در ادامه گفت: به وسیله این سامانه کلیه اقدامات و پیگیری‌های انجام شده توسط کاربران مناطق، کاربران مدیریت درآمد و کارگزاران وصول که برای وصول شدن چک از قبیل تماس‌های انجام گرفته، مراجعه حضوری، اخطارها، اقدامات قانونی صورت گرفته است در این سامانه مستند گردیده و قابل ردیابی و پیگیری می‌گردد.
   رجائیان درخصوص دیگر امکانات این سامانه بیان کرد: ثبت کلیه پرداختی‌های مودیان بابت چک برگشتی بوده از دیگر امکانات این سامانه است ضمن اینکه علاوه بر مستندسازی سیستمی کلیه پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده بابت وصول چک، پرداختی‌های مودیان بابت هر چک نیز به‌صورت سیستمی و در غالب صدور قبوض و پرداخت و تایید بانکی صورت گرفته و قابل گزارش‌دهی می‌باشد.
   وی با بیان اینکه این سامانه با همکاری مدیریت درآمد و مدیریت مالی شهرداری مشهد انجام شده است، افزود: یکی از امکانات کاربردی این سامانه جمع‌آوری اطلاعات مودیان بدحساب شهرداری و فراهم‌سازی عدم پاسخ‌دهی به مودیان بدحساب شهرداری در کلیه مناطق و سازمان‌ها است.
   به گفته وی همچنین ایجاد ارتباطات این سامانه با سایر سامانه‌های شهرداری از قبیل سامانه مالی، شهرسازی و ... به منظور فراهم‌سازی شفافیت و ردیابی‌های مالی در دستور کار قرار دارد.

   تعداد بازدید: 385
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,099
تعداد بازدید امروز : 523
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:26  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد