تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 63
   کد: 215694
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰
   مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد الرضا علیه السلام؛

   بهره برداری از درگاه جدید خدمات اینترنتی زائران و مجاوران

   مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد الرضا علیه السلام گفت: خدمات الکترونیک در شهرداری مشهد دارای قدمت بیش از 10 سال است و در حال برنامه ریزی برای بهینه سازی خدمات در جهت تسهیل دسترسی هستیم. در حال حاضر یک درگاره اینترنتی با هدف سهولت دسترسی زائران و مجاوران به خدمات شهرداری مشهد به آدرس Sm.mashhad.ir طراحی شده است.
   مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد الرضا علیه السلام؛

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد الرضا علیه السلام، محمد جواد رجائیان با بیان این خبر اظهار کرد: ضرورت استفاده از خدمات الکترونیک در مجموعه شهرداری قابل کتمان نیست مخصوصا بعد از شیوع ویروس کرونا که این ضرورت شدت پیدا کرده است.
   وی افزود: خدمات الکترونیک در شهرداری مشهد دارای قدمت بیش از 10 سال است و در حال برنامه ریزی برای بهینه سازی خدمات در جهت تسهیل دسترسی هستیم. در حال حاضر یک درگاره اینترنتی با هدف سهولت دسترسی زائران و مجاوران به خدمات شهرداری مشهد به آدرس Sm.mashhad.ir طراحی شده است.
   مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد با اشاره به اینکه تمامی خدمات شهرداری پس از بهینه سازی و به روز رسانی در این وب سایت قرار می گیرد، بیان کرد: شهروندان برای دریافت خدمات می توانند در این درگاه ثبت نام کنند که جهت سهولت دسترسی فرآیند کار نیز ساده سازی شده است.
   رجائیان خاطرنشان کرد: همچنین کد پیگیری برای هر درخواست ایجاد شده که شهروندان می توانند درخواست خود را پیگیری کرده و در صورت مشکل با پشتیبان های آنلاین در ارتباط باشند.
   وی اضافه کرد: تاکنون خدماتی از قبیل انواع استعلامات شهرسازی، پروانه ساختمانی و خدماتی از سایر حوزه های عملکردی شهرداری همانند حوزه حمل و نقل ، فضای سبز و خدمات شهری بهینه سازی شده و در این درگاه بارگذاری گردیده است.
    

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,226
تعداد بازدید امروز : 650
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد