تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 170
   کد: 203427
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
   با حضور مدیرعامل و مدیران عالی سازمان برگزارشد؛

   تودیع و معارفه معاون مهندسی نرم‌افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد

   مراسم تودیع و معارفه معاون مهندسی نرم افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد روز گذشته در سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد.


   تودیع و معارفه معاون مهندسی نرم افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، مراسم تودیع و معارفه معاون مهندسی نرم افزار سازمان فاوا با حضور محمدجواد رجائیان، مدیرعامل سازمان، معاونین و روسای ادارات این سازمان برگزار شد.

   محمدجواد رجائیان در این مراسم گفت: حضور مهندس تاج بخش در معاونت نرم افزار، فرصت مغتنمی بود که رهاورد آن پیشرفت چشمگیر این معاونت و حرکت پرشتاب در مسیر برنامه‌هایی بود که سال‌ها در دوره‌های مختلف مدیریت شهری مسکوت مانده بود.

   وی افزود: تجمیع و یکپارچه سازی سامانه‌ها و خدمات در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری مشهد، دستاورد جدی معاونت مهندسی نرم افزار در طول دوره تصدی مهندس تاج بخش است که بایستی با قوت دنبال شود.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد عنوان کرد: مهندس اسماعیل زاده نیز از نیروهای قدیمی و پرتلاش بدنه هستند که در تمامی حوزه‌های کاری سازمان تجربه اندوزی کرده و عملکرد مطلوبی داشته‌اند.

   رجائیان تاکید کرد: بهره گیری از تکنولوژی‌ها و دانش روز در اجرای پروژه‌های نرم افزاری، توسعه یکپارچه سازی فرایندها، داده و سیستم‌های نرم افزاری، افزایش ضریب نفوذ سیستم‌های نرم افزاری در شهرداری مشهد و مناطق و سازمان‌های تابعه به منظور شفاف سازی و گسترش نظارت فرایند محور و افزایش توان تخصصی سازمان در زمینه استقلال در پشتیبانی سامانه‌ها از مأموریت‌های اصلی معاونت مهندسی نرم افزار است که باید با مساعی تمامی همکاران و با مدیریت مجدانه مهندس اسماعیل زاده دنبال شود.

    

   تعداد بازدید: 170
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,012
تعداد بازدید امروز : 436
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 07:46  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد