تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 156
   کد: 202272
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
   با هدف ارتقای خدمات محیط زیست شهری انجام شد؛

   راه‌اندازی اپلیکیشن نظارت بر پیمانکاران فضای سبز مشهد

   با هدف ارتقای خدمات محیط زیست شهری و کنترل کیفیت اقدامات انجام شده در این زمینه، اپلیکیشن نظارت بر پیمانکاران فضای سبز مشهد طراحی و راه‌اندازی شده است.

   راه‌اندازی اپلیکیشن نظارت بر پیمانکاران فضای سبز مشهد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، فاز اول استفاده از اپلیکیشن نظارت بر پیمانکاران فضای سبز مشهد به صورت آزمایشی انجام شده است که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده بهره‌برداری در سطحی وسیع‌تر است. این نرم‌افزار موبایلی با به صورت مکان‌مند طراحی شده و پس از حضور ناظر در محل مورد نظر، اطلاعات مورد نیاز را ثبت می‌کند.

   این اپلیکیشن با هدف بهبود و افزایش دقت در فرایند نظارت بر عملکرد پیمانکاران فضای سبز، طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است و می‌تواند ایرادات و نواقص احتمالی در زمینه رسیدگی به فضای سبز در هرنقطه از شهر را، به صورت دقیق و بموقع ثبت و منعکس نماید تا سریع‌تر نسبت به رفع آن اقدام گردد.

   در اپلیکیشن نظارت بر پیمانکاران فضای سبز مشهد، تمامی ایرادات ممکن در این زمینه از پیش در سیستم در نظر گرفته شده است. از این رو نیازی به نگارش گزارش که فرایندی زمان‌بر است نبوده و فرد ناظر می‌تواند صرفا با انتخاب گزینه‌های لازم از اپلیکیشن، نواقص موجود را گزارش کند. همچنین امکان ثبت و ارسال عکس از موضوع مورد گزارش، برای شفافیت بیشتر نیز در این نرم‌افزار پیش‌بینی و قرار داده شده است.

   از جمله مزایای استفاده از این اپلیکیشن می‌توان به اطمینان از حضور ناظر در محل، با توجه به مکان‌مند بودن نرم‌افزار، اشاره کرد. همچنین سرعت عمل در تشخیص، گزارش و رفع ایرادات احتمالی در رسیدگی به فضای سبز شهری با این روش افزایش می‌یابد و مستندات دقیق‌تری از پایش فضای سبز ثبت می‌گردد.

   اطلاعات و نواقص ممکن در زمینه‌های مختلف همچون وضعیت گل و گیاه، چمن و درخت‌ها، نیمکت‌ها، چراغ‌ها و وسایل بازی، سرویس‌های بهداشتی عمومی و پاکسازی محیط در این نرم‌افزار پیش‌بینی شده است.

    

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,184,990
تعداد بازدید امروز : 414
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 07:46  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد