تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 181
   کد: 200766
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷

   امکان نظرسنجی در سامانه میزکار یکپارچه شهرداری مشهد فراهم شد

   مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از ایجاد امکان جدید ثبت نظرسنجی در سامانه میز کار یکپارچه شهرداری مشهد خبر داد.

   امکان نظرسنجی در سامانه میزکار یکپارچه شهرداری مشهد فراهم شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اعلام این مطلب گفت: به منظور جلب مشارکت عمومی پرسنل شهرداری در برنامه‌های عمومی و تصمیم‌گیری‌های کلی برخی حوزه‌های مدیریتی خصوصاً فرهنگی، روابط عمومی، رفاه، پرسنلی و... ، قابلیت ثبت نظرسنجی کوتاه (Short Survey) در سامانه میزکاریکپارچه شهرداری برای کلیه کاربران شهرداری اضافه شد.

   وی با اشاره به دریافت بازخورد اقدامات عمومی در سطح داخلی شهرداری به عنوان یکی از مهم‌ترین قابلیت‌ها و ابزار مؤثر ثبت نظرسنجی در سامانه میزکار یکپارچه، اظهارداشت: قابلیت مذکور ابزار بسیار مناسبی در دریافت بازخورد اقدامات عمومی در سطح داخلی شهرداری بوده و علاوه بر آن امکان دریافت بازخورد از تمامی کاربران شهرداری، در مدت زمان بسیار محدود و با دقت بسیار بالا را میسر می‌سازد.

   رجائیان در ادامه در خصوص برخی از ویژگی‌های مهم این سرویس بیان داشت:  امکان طراحی سؤالات مرتبط با هم (به شکلی که سؤال دوم براساس پاسخ سؤال اول متغیر خواهد بود)، طراحی سؤالات تشریحی، یک گزینه یا چندگزینه‌ای و ماتریسی، امکان برگزاری نظرسنجی محرمانه جهت حفظ هویت فردی شرکت‌کنندگان در بازخورد نتایج و امکان ثبت و اعمال نظرسنجی به صورت محلی (فقط در یک منطقه / سازمان ) و یا به صورت کلان‌تر در چند حوزه کاری یا حتی در کل شهرداری جزو مهم‌ترین قابلیت‌های این خدمت جدید است.

    مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه در خصوص نحوه فعال شدن این قابلیت برای کاربران شهرداری گفت‌: در صورت تمایل حوزه‌های مختلف مدیریتی، پس از معرفی رسمی نماینده به سازمان، این قابلیت برای کاربر خاص فعال می‌شود.

    

    

    

   تعداد بازدید: 181
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,184,969
تعداد بازدید امروز : 393
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 07:46  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد