تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 144
   کد: 200535
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   فرآیند محاسبه کارکرد ریالی خودروهای تحت نظارت خدمات شهری مکانیزه شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از مکانیزه شدن کلیه فرآیندهای تأیید کارکرد روزانه و ماهانه خودروهای تحت نظارت مدیریت خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد.

   فرآیند محاسبه کارکرد ریالی خودروهای تحت نظارت خدمات شهری مکانیزه شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» ضمن اشاره به لزوم شفاف‌ازی کارکرد ریالی کلیه خودروهای آماده‌باش تحت نظارت مدیریت خدمات شهری گفت: نظارت معمول بر عملکرد این دسته از خودروها به لحاظ زمانبندی حضور به‌موقع در محل خدمت و انجام فعالیت در بازه زمانی مطلوب و همچنین کیفیت عملکرد، فرایند مشکل و خاصی است که احتیاج به نیرو و زمان بسیار زیادی دارد. از سویی دیگر محاسبه کارکرد ریالی روزانه و ماهانه این خودروها نیز حائز اهمیت می‌باشد.

   وی در خصوص نتایج اجرای مکانیزه فرآیند مزبور اظهارداشت: با مکانیزه شدن فرآیند محاسبه کارکرد ریالی خودروهای آماده‌باش در سامانه نظارت بر پیمانهای خدمات شهری (سامانه مبنا) و حذف کارتکس دستی، صورت وضعیت روزانه و ماهانه خودروها بر اساس تعرفه‌های پیشنهادی بهای خدمات انجام شده و تبصرههای بودجه و همچنین ساعت کارکرد خودروها درحال حاضر به صورت کاملاً مکانیزه انجام می‌شود .

   رجائیان در ادامه همچنین تصریح کرد: بعد از اعلام آماده‌باش از سوی خدمات شهری، انتصاب خودروها توسط سازمان پسماند انجام شده و فرآیند تأیید کارکرد روزانه خودروها شروع می‌گردد و پس از تأیید کارشناسان حوزه خدمات شهری، در نهایت امکان تهیه صدور صورت وضعیت کارکرد ماهانه خودروها فراهم می‌شود.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه ضمن اشاره به مزایای استفاده از تکنولوژی‌های جدید در راستای افزایش ایمنی، سرعت در کار، کاهش آالایندگی‌های زیست‌محیطی و در نهایت رضایت شهروندان، اظهار امیدواری کرد با اقدامات به‌عمل‌آمده، شاهد ارتقای کیفیت و دقت در امر نظارت میدانی باشیم.

    

   تعداد بازدید: 144
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,184,954
تعداد بازدید امروز : 378
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 07:46  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد