تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 200
   کد: 198178
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد؛

   بوستان کوهسنگی به سیستم صوت هوشمند مجهز می‌شود

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از تجهیز بوستان کوهسنگی مشهد به سیستم صوت هوشمند در آینده خبر داد.
   بوستان کوهسنگی به سیستم صوت هوشمند مجهز می‌شود

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر گفت: بر اساس مطالعات سازمان فاوا در حوزه توسعه و پژوهش، طرح اولیه هوشمندسازی سیستم صوت بوستان کوهسنگی به شهرداری منطقه 8 مشهد ارائه شد و مشخصات فنی و نیازمندی‌های آن مورد بررسی قرار گرفت. شهرداری این منطقه نیز پس از انتشار فراخوان در این خصوص با مشارکت سازمان همیاری‌های شهرداری، اقدامات اولیه لازم در این خصوص را آغاز کرده است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد افزود: سیستم صوتی قبلی بوستان کوهسنگی که صرفا بخش از این بوستان را تحت پوشش قرار می‌دهد، به صورت آنالوگ بوده و صرفا از یک نقطه قابلیت کنترل دارد که محدودیت‌ها و مشکلاتی را در این خصوص ایجاد می‌کند.
   وی با تأکید بر مزایای سیستم هوشمند آتی افزود: در سیستم صوتی هوشمندی که در آینده در این بوستان مستقر خواهد شد، ضمن تبدیل سیستم کابلی به بی‌سیم، تمامی سطح بوستان تحت پوشش خواهد بود و در عین حال امکان کنترل صوت پخش شده در قسمت‌های مختلف آن به طور جداگانه نیز میسر است که این امر با توجه به اجرای برنامه‌های گوناگون به صورت همزمان در نقاط مختلف این پارک، امکان پخش صوت متناسب با فعالیت‌های هر قسمت از آن را میسر می‌سازد.
   رجائیان با اشاره به اقلیم خاص این منطقه گفت: نزدیکی قسمت‌هایی از بوستان کوهسنگی به مناطق مسکونی، وجود کوه و نیز نوع پراکندگی مساحت آن، مستلزم به‌کارگیری چنین سیستم صوتی هوشمندی است تا ضمن پرهیز از ایجاد مزاحمت برای همسایگان، اطلاع‌رسانی دقیق و کافی به بازدیدکنندگان از این پارک صورت گیرد.
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از فناوری‌های ارتباطی روز، نقش ویژه‌ای در برقراری ارتباط مؤثر با شهروندان و ارائه خدمات بموقع به آنان دارد.
    

   تعداد بازدید: 200
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,065
تعداد بازدید امروز : 489
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 07:46  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد