تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 158
   کد: 197808
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد؛

   افزایش دو برابری ظرفیت پهنای باند اینترنت در مرکز داده شهرداری

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از ارتقای زیرساخت‌های دسترسی به اینترنت و اینترانت ملی در شهرداری مشهد و افزایش آن به دو برابر ظرفیت قبلی خبر داد.
   افزایش دو برابری ظرفیت پهنای باند اینترنت در مرکز داده شهرداری

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: با افزایش خطوط تامین اینترنت از یک به دو مسیر که از طریق اتصال مستقیم به مرکز مخابراتی صورت گرفت، بستر ارتباطی لازم برای ارتقای کیفی و کمی اینترنت و سیستم‌های ارتباطی در شهرداری فراهم آمد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: این ظرفیت جدید ارتباطی از طریق فیبر اختصاصی تأمین شده است و ضمن فراهم آوردن شرایط لازم برای افزایش پایداری سرویس‌ها برای کلیه سازمان‌های تابعه شهرداری، پهنای باند اینترنت برای سرویس‌های خدماتی و کاربران سازمانی را به دو برابر افزایش داده است.
   وی با اشاره به مزایای ارتقای ظرفیت خطوط ارتباطی افزود: وجود دو لاین اینترنت از طریق دو فیبر مجزا که هم‌اکنون توسط سازمان فاوا فراهم شده است، ضمن افزایش پایداری سرویس‌های اینترنتی، امکان استفاده بهتر شهروندان از خدمات الکترونیک شهرداری و ارتقای کیفیت سامانه‌های هوشمند را نیز میسر می‌سازد.
   رجائیان با تأکید بر نقش ویژه کیفیت و سرعت اینترنت در توسعه شهری خاطرنشان کرد: رفع چالش‌های امروز کلان‌شهرهای جهان و تحقق مفاهیمی همچون شهر پایدار و هوشمند، که کلید ارتقای کیفیت زندگی شهروندان قرن بیست و یکم به شمار می‌رود، در گرو گسترش سامانه‌های ارتباطی و افزایش سرعت اینترنت است تا بستر لازم برای هوشمندسازی فرایندها، ارائه خدمات الکترونیک و بهره‌گیری از فناوری‌هایی همچون اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی امور زندگی شهری فراهم شود.
    

   تعداد بازدید: 158
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,169
تعداد بازدید امروز : 593
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد