تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 193
   کد: 197244
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد؛

   آغازبه‌کار سامانه جامع مدیریت نمایشگرهای شهری

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از آغاز به کار آزمایشی سامانه جامع مدیریت نمایشگرهای شهری در اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

   آغازبه‌کار سامانه جامع مدیریت نمایشگرهای شهری

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر گفت: انواع مختلف نمایشگرهای شهری در حال حاضر با استفاده از نرم‌افزارها و سامانه‌های متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرند که با هدف یکپارچه‌سازی مدیریت و نیز سهولت و کارایی بیشتر در بهره‌برداری از آن‌ها، سامانه جامع مدیریت نمایشگرهای شهری راه‌اندازی می‌شود.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد افزود: نمایشگرهای متنوعی همچون نمایشگرهای پهن‌پیکر، LEDپوسترها، نمایشگرهای داخل سازمانی و ... در سطح شهر توسط زیرمجموعه‌های مختلف شهرداری مورد استفاده قرار می‌گیرد که تا پیش از این هر یک از طریق نرم‌افزاری جداگانه مدیریت می‌شده است. اما با بهره‌برداری از سامانه جدید، امکان مدیریت واحد، تبلیغات هدفمند و انتقال بموقع پیام‌ها به شهروندان، بهینه شده و امکاناتی جدید نیز از این طریق در دسترس قرار می‌گیرد.

   وی با اشاره به آغاز فرایند استقرار این سیستم افزود: در حال حاضر فاز نخست بهره‌برداری از این سامانه به صورت آزمایشی، با پیاده‌سازی آن در نمایشگرهای درون سازمان فاوا در حال اجراست. در نیمه اول خرداد‌ماه جاری نیز، استفاده از آن در بخشی از نمایشگرهای پهن‌پیکر سطح شهر آغاز خواهد شد. پس از آن به تدریج نمایشگرهای بیشتری به این سامانه می‌پیوندند و مدیریت آنها از این طریق انجام می‌شود. این سامانه در اختیار بخش‌های بیشتری از شهرداری مشهد قرار خواهد گرفت و سازمان‌ها و معاونت‌های مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند.

   رجائیان خاطرنشان کرد: نمایشگرهای شهری یکی از ابزارهای ارتباطی مهم مدیریت شهری با شهروندان است که بهینه‌سازی و ارتقای آن جهت ارتباط موثر و بهنگام با مخاطبان نقش قابل توجهی در آگاه‌سازی و انتقال اطلاعات مورد نیاز به آنها دارد و با توجه به گستردگی سازمان‌های خدمت‌رسان در شهرداری، یکپارچه‌سازی استفاده از این نمایشگرها، کارایی بیشتر آنها را در ارتباط با شهروندان در پی خواهد داشت.

    

   تعداد بازدید: 193
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,196
تعداد بازدید امروز : 620
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد