تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 215
   کد: 197046
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
   در راستای شفافیت حداکثری مدیریت شهری اعمال شد؛

   انتشار تفاهم‌نامه‌های ورزشی شهرداری مشهد در سامانه فاش / «خریدهای خارجی» و «اطلاعات مدیران» در نوبت انتشار

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از قرار گرفتن فهرست کامل تفاهم‌نامه‌های ورزشی شهرداری مشهد بر روی سامانه فاش و شفاف‌سازی آن‌ها برای عموم شهروندان خبر داد.

   انتشار تفاهم‌نامه‌های ورزشی شهرداری مشهد در سامانه فاش / «خریدهای خارجی» و «اطلاعات مدیران» در نوبت انتشار

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: اطلاعات کامل تفاهم‌نامه‌های ورزشی شهرداری مشهد در سال 1398 شامل طرف تفاهم، مبلغ و زمان انجام آن، بر روی سامانه فاش بارگذاری شد و در دسترس عموم مردم قرار گرفت.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: سامانه فاش شهرداری مشهد با هدف شفاف‌سازی عملکرد و ایجاد زمینه نظارت عمومی شهروندان راه‌اندازی شده است که تاکنون داده‌های بسیاری در زمینه قراردادها، برنامه و بودجه، معاملات شهری، مناقصات و مزایدات، پروژه‌های عمرانی و ... بر روی این سامانه بارگذاری شده و در دسترس عموم شهروندان قرار گرفته است.

   وی با اشاره به ارائه اطلاعات تفاهم‌نامه‌های ورزشی شهرداری مشهد افزود: این اطلاعات مربوط به 30 تفاهم‌نامه ورزشی شهرداری مشهد در سال گذشته بوده که با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، در هر مورد اطلاعات آن به صورت شفاف ارائه شده است.

   رجائیان با تأکید بر اهمیت رویه شفاف‌سازی در شهرداری مشهد گفت: به تدریج اطلاعات بیشتری روی سامانه فاش قرار خواهد گرفت. در یک ماه آتی، اطلاعات مدیران شهرداری در این سامانه ارائه خواهد شد که شامل مواردی همچون سوابق کاری، مدرک تحصیلی، محل خدمت و سایر اطلاعات سازمانی خواهد بود.

   وی در ادامه به یکی دیگر از محتواهای آتی سامانه فاش اشاره کرد و افزود: اطلاعات کمیسیون خریدهای خارجی شهرداری مشهد، یکی دیگر از داده‌های مهم و کلیدی است که طی ماه‌های آینده بر روی این سامانه قرار خواهد گرفت. با توجه به حساسیت مبحث خریدهای خارجی و مورد مناقشه بودن آن در صورت عدم شفافیت لازم، اطلاعاتی همچون عناوین درخواست خریدهای خارجی، دلایل توجیهی، برند محصول، شرایط و دلایل رد یا تأیید هر درخواست در سامانه ارائه خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 215
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,237
تعداد بازدید امروز : 661
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد