تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 191
   کد: 197024
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد؛

   اولین دکل مخابراتی درختی، خرداد ماه در مشهد نصب می‌شود/120 دکل مخابراتی تجمیعی تا پایان سال نصب خواهد شد

   از آغاز طرح ساماندهی دکل‌های مخابراتی تا کنون 130 دکل مخابراتی تجمیعی نصب گردیده و تا پایان سال نیز 120 دکل زیباسازی‌شده در محل‌های مناسب نصب خواهد شد.
   اولین دکل مخابراتی درختی، خرداد ماه در مشهد نصب می‌شود/120 دکل مخابراتی تجمیعی تا پایان سال نصب خواهد شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، با اشاره به طرح زیباسازی و ساماندهی دکل‌های مخابراتی متناسب با سیما و منظر شهری گفت: اولین دکل مخابراتی به شکل درخت تا پایان خرداد در بوستانی واقع درمنطقه 2 نصب می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان در این خصوص افزود: طرح ساماندهی دکل‌های مخابراتی با هدف زیباسازی و کاهش 1200دکل مخابراتی موجود در شهر مشهد به 350 دکل از سال 96 آغاز و تا سال 1400 به پایان خواهد رسید.
   وی اضافه کرد: براساس این طرح 1200 دکل مخابراتی در 350 دکل تجمیع شده و متناسب با مبلمان و فضای شهری به صورت المان، زیباسازی خواهند شد.
   وی با بیان اینکه دکل‌های مخابراتی با اجرایی شدن این طرح از پشت بام ساختمان‌ها و محل‌های پرجمعیت جمع‌آوری می‌شوند، اظهارکرد: طبق توافق‌های انجام شده با اپراتورها، دکل‌ها در محل‌های عمومی مانند بوستان‌ها نصب و برای اطمینان خاطر شهروندان، ارتفاع آن‌ها از سطح زمین نیز بیشتر خواهد بود.
   رجائیان تصریح کرد: محل نصب 350دکل جدید با مشورت خود اپراتورهای مخابراتی جانمایی شده است که این امر باعث پوشش بهتر شبکه در شهر مشهد می‌شود.
   مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد ادامه داد: تا کنون 130دکل مخابراتی تجمیعی نصب گردیده و تا پایان سال نیز 120دکل زیباسازی شده درمحل های مناسب نصب خواهد شد.

   وی با اشاره به اینکه ساماندهی دکل‌های مخابراتی با مشارکت شرکت بهره‌بردار بخش خصوصی در حال انجام است افزود: لذا این طرح هزینه‌ای برای شهرداری دربر نخواهد داشت.
   وی به ساخت دکل‌های جدید به شکل درخت، متناسب با فضای سبزشهری اشاره و اضافه کرد: براین اساس اولین دکل به شکل درخت درخرداد ماه در بوستانی واقع درمنطقه 2 شهرداری مشهد نصب خواهد شد.
   رجائیان گفت: پیش‌بینی می‌شود که 4 دکل مخابراتی درختی دیگر از این نمونه تا پایان سال تولید و درفضاهای سبزی که از قبل پیش‌بینی شده است نصب شود.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: پس از شیوع کرونا برنامه ساماندهی دکل‌های مخابراتی مشهد با تأخیر کمی روبه رو شد؛ اما خوشبختانه با همکاری خوب اپراتورها درحال حاضر روند کار از سرعت خوبی برخوردار بوده و تاخیر به وجود آمده جبران خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 191
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,181
تعداد بازدید امروز : 605
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:56  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد