تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 129
   کد: 194373
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
   به همت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد؛

   «من‌کارت» به گلبهار رسید

   به کوشش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، از این پس امکان پرداخت کرایه اتوبوس‌های درون‌شهری گلبهار با استفاده از «من‌کارت»های مورد استفاده و رایج در شهر مشهد فراهم شد.

   «من‌کارت» به گلبهار رسید

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، این اقدام با هدف سهولت در پرداخت الکترونیک هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در گلبهار صورت گرفته است و از این پس شهروندان گلبهار می‌توانند کرایه اتوبوس‌های درون‌شهری را از طریق «من‌کارت» پرداخت کنند.

   بنا بر این گزارش، روز گذشته و با حضور شهردار، امام جمعه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین بخشدار گلبهار، سامانه اخذ بلیت الکترونیک(من‌کارت) در حوزه حمل و نقل عمومی این شهر راه اندازی شد.

   سازمان فاوا شهرداری مشهد بستر الکترونیکی و زیرساخت‌های حوزه فناوری را در این زمینه فراهم کرده و با همکاری شهرداری گلبهار ناوگان اتوبوس‌های این شهر، شامل ۲۵ دستگاه اتوبوس به سیستم پرداخت کرایه با استفاده از «‌من‌کارت» مجهز شده است.

   با توجه به نزدیکی دو شهر مشهد و گلبهار و تردد روزانه ساکنان آن‌ها بین این دو شهر، امکان استفاده مشترک از سیستم پرداخت الکترونیک کرایه و یکپارچه‌سازی آن با سیستم ‌«من‌کارت» در مشهد، سبب سهولت بیشتر در استفاده از این خدمات می‌شود.

   نرخ مصوب استفاده از اتوبوس‌های شهری گلبهار پانصد تومان بوده که از این پس بدون لزوم تبادل اسکناس و صرفا با استفاده از «من‌کارت» قابل پرداخت است.

    

   تعداد بازدید: 129
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,151,854
تعداد بازدید امروز : 607
تعداد بازدید دیروز : 730
آخرین به روزرسانی : 09:39  1400/08/02
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد