تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 269
   کد: 194137
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد؛

   اتصال الکترونیکی سامانه‌های قراردادها و تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اتصال سامانه امور قراردادها و سامانه تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد با هدف ساده‌سازی فرآیند عقد قرارداد پیمانکاران خبر داد.

   اتصال الکترونیکی سامانه‌های قراردادها و تأمین‌کنندگان شهرداری مشهد

   به گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اعلام این مطلب گفت: در راستای کاهش و تسهیل فرآیند عقد قرارداد پیمانکاران، در هنگام ثبت یک قرارداد در سامانه امور قراردادها، اطلاعات شناسنامه‌ای و حقوقی پیمانکاران (حقیقی/حقوقی) و مستندات هویتی آن‌ها (شامل کپی شناسنامه و کارت ملی، گواهی آخرین تغییرات و...) به صورت مستقیم از سامانه تأمینکنندگان فراخوانی و در سامانه امور قراردادها درج می‌گردد و نیازی به ارائه مجدد مدارک هویتی از سوی پیمانکار نخواهد بود.

   وی در خصوص سامانه تأمینکنندگان و دسترسی به کلیه اطلاعات پیمانکاران گفت: هنگام ورود فرد متقاضی حقیقی یا حقوقی به سایتets.mashhad.ir  در صورتی که تمایل به شرکت در مناقصه یا مزایده‌ای را داشته باشد ابتدا باید با ورود به سامانه بانک تأمین کنندگان به آدرسvendor.mashhad.ir  اطلاعات خود را ثبت نماید، که تمامی مراحل ثبت نام به صورتی کاملاً شفاف برای فرد متقاضی اعلام شده است. پس از یک مرجله بارگذاری، این اطلاعات در زمان عقد قرارداد فراخوانی شده و از دوباره کاری و اطاله پروسه کاری جلوگیری می شود.

   رجائیان تصریح کرد: این سامانه به عنوان یکی از ورودی‌های پایگاه اطلاعات دانش در شهرداری مشهد منبع غنی از اطلاعاتی است که می‌تواند در مباحث نظارت و مدیریت بر مناقصه‌ها و مزایده‌ها و چگونگی ارجاع کار به بخش خصوصی کاربرد داشته باشد.

    

   تعداد بازدید: 269
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,151,850
تعداد بازدید امروز : 603
تعداد بازدید دیروز : 730
آخرین به روزرسانی : 09:39  1400/08/02
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد