تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 76
   کد: 191873
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد:

   استفاده از فناوری اطلاعات در کسب و کار از ضروریات سازمان‌ها محسوب می‌شود


   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: مدیران برای اخذ بهینه‌ترین تصمیم، نیازمند داده‌ها و اطلاعات هستند و فناوری ابزاری است که این اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند و در اختیار مدیران قرار می‌دهد. رویکرد هوشمندسازی و استفاده از فناوری اطلاعات در کسب و کار از ضروریات سازمان‌های شهری محسوب می‌شود.
   استفاده از فناوری اطلاعات در کسب و کار از ضروریات سازمان‌ها محسوب می‌شود
    
   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد،سعیدحسینقلی زاده مقدم با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه هوشمندسازی در این سازمان در دستور کار داریم، افزود: افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها همواره از دغدغه مدیران شهری بوده است. سازمان اتوبوسرانی با جمع‌آوری اطلاعات در زمینه فراهم‌آوری بستر هوشمندسازی و بهره‌وری بهتر از این فناوری برای تصمیم‌گیری مدیران سامانه‌های حوزه شهروندی و سازمانی این اطلاعات را فراهم کرده است.
   وی تصریح کرد: در راستای هوشمند سازی در حوزه سازمان اتوبوسرانی قابلیت الکترونیکی شدن فرایندهای در حال گردش در سامانه BIS ، مدیریت هوشمند ناوگان در سامانه AVL و مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان در سامانه IMS راه اندازی شده است.
    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد مقدس با تاکید بر اینکه در حوزه شهروندی قابلیت مسیریابی هوشمند خطوط، نمایش ایستگاه‌های سطح شهر ، زمان رسیدن آنلاین ناوگان به ایستگاه در نرم‌افزار موبایلی نقشه همراه مشهد و قابلیت شارژ من‌کارت در نرم افزار موبایلی من‌کارت از دیگر اقدامات این سازمان در خصوص هوشمندسازی و استفاده از بستر فناوری است.
   حسینقلی‌زاده مقدم ادامه داد: قابلیت سنجش کیفیت خدمات در نرم‌افزار موبایلی شهر من و همچنین قابلیت دریافت خدمات الکترونیکی از بستر  شبکه بی‌سیم در پایانه‌های سطح شهر نیز توسط این سازمان برای تسریع و سهولت ارایه خدمات به شهروندان فراهم شده است
   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,185,107
تعداد بازدید امروز : 531
تعداد بازدید دیروز : 1,001
آخرین به روزرسانی : 12:26  1400/09/16
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد