تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 189907
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات وارتباطات شهرداری مشهد خبر داد؛

   پیاده سازی زیرسیستم فرآیند جذب اتوبوسران در سامانه جامع اتوبوسرانی

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از طراحی و پیاده‌سازی زیرسیستم فرآیند جذب اتوبوسران در سامانه جامع اتوبوسرانی با هدف الکترونیکی نمودن کلیه فرآیندهای عملیاتی در اتوبوسرانی خبر داد.
   پیاده سازی زیرسیستم فرآیند جذب اتوبوسران در سامانه جامع اتوبوسرانی

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» ضمن اشاره به آغاز پروژه طراحی و تولید سامانه جامع اتوبوسرانی شهرداری مشهد از سال 97 گفت: سامانه جامع اتوبوسرانی شهرداری مشهد شامل هفت زیرسیستم است که فرآیند جذب اتوبوسران بخش خصوصی یکی از ماژول‌های اصلی زیرسیستم مدیریت بخش خصوصی می‌باشد.

   رجائیان افزود: در این فرآیند درخواست جذب راننده از طرف شرکت‌های بخش خصوصی در سامانه ثبت شده و مراحل بررسی آن در سازمان اتوبوسرانی انجام می‌شود. درصورتی که مراحل تأیید پرونده راننده در حوزه‌های معاونت بهره برداری، حراست، آموزش و مدیریت بخش خصوصی با موفقیت انجام شود، در نهایت کارت پرسنلی و حکم کار برای وی صادر خواهد شد.

   وی با اشاره به این که روال جذب اتوبوسران پیش از این در سازمان اتوبوسرانی به صورت کاملا کاغذی انجام می‌شد، طراحی و پیاده‌سازی این فرایند در سامانه جامع اتوبوسرانی را گام مهمی در الکترونیکی کردن یکی از فرآیندهای با اهمیت در آن سازمان عنوان کرد.

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه افزود: زیرسیستم مدیریت بخش خصوصی به عنوان یکی از زیرسیستم‌های اصلی سامانه جامع اتوبوسرانی شامل ماژول‌های متعدد دیگری از جمله محاسبه کارکرد، ارزیابی، تخلفات، تبلیغات و... بوده که به مرور تا پایان سال 98 به بهره‌برداری خواهند رسید.

    

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,192,516
تعداد بازدید امروز : 1,402
تعداد بازدید دیروز : 6,538
آخرین به روزرسانی : 08:30  1400/09/17
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد