• ورود
جمعه،04 فروردین 1396
اوقات شرعی
5°C ابری
     
         
        • ساختار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
          محمد جواد رجائیان
          مدیرعامل
          05136006401
          rajaeian@mashhad.ir
          محمدجواد نگاری
          رییس دفتر مدیرعامل
          05136006402
          negari-j@mashhad.ir
          وحید رهبر
          روابط عمومی
          05136006274
          rahbar-v@mashhad.ir
          محمد اکبری
          معاون مالی و اداری
          36006300
          Akbari-mo@mashhad.ir
          محمد نبی ممتحن
          سرپرست امور مالی و قراردادها
          36006158
          momtahen-m@mashhad.ir
          مسعود قربانی شایه
          رئیس اداره امور اداری و منابع انسانی
          05136006152
          ghorbani-ma@mashhad.ir
          محمد رضا سمیعی
          معاون برنامه ریزی و توسعه سرویس های شهر هوشمند
          05136006101
          Samiee-m@mashhad.ir
          نرجس شایسته خوی
          رئیس گروه زیر ساخت اطلاعات مکانی
          05136006209
          shayesteh-n@mashhad.ir
          رقیه حاجی زاده طوسی
          سرپرست اداره برنامه ریزی و بودجه
          36006403
          Hajizadeh-r@mashhad.ir
          مهدی اردکانی مقدم
          رییس اداره توسعه و پشتیبانی خدمات الکترونیکی شهروندی
          05136006220
          Ardakani-m@mashhad.ir
          علیرضا بادبزنچی
          رییس اداره تحقیق و فناوری های شهر هوشمند
          36006303
          Badbezanchi-a@mashhad.ir
          - -
          رئیس کارت شهروندی و پراداخت الکترونیک

          آرام تاج بخش
          نرم افزار
          05136006160
          tajbakhsh-ar@mashhad.ir
          محمد تقی زاده
          سرپرست اداره طراحی و مدلسازی سیستم ها
          05136006441
          taghizade-m@mashhad.ir
          مسعود وفای واله
          رییس اداره تولید و پیاده سازی سیستم ها
          05136006162
          vafaei-m@mashhad.ir
          سیامک آتشکار
          رییس اداره استقرار و مدیریت سیستم ها
          05136006214
          Atashkar-s@mashhad.ir
          محمد اسماعیل زاده
          رییس اداره بهینه سازی سیستم ها و بانک های اطلاعاتی
          05136006410
          Esmaeelzadeh-m@mashhad.ir
          حمید رضا سنجی
          معاون ارتباطات و زیرساخت
          05136006302
          Sanji-h@mashhad.ir
          علی متولی زاده
          رییس گروه پشتیبانی و نگهداری
          05131296607
          motevalizadeh-a@mashhad.ir
          حسین افشار
          سرپرست اداره مرکز عملیات امنیت (soc )
          05131296633
          afshar-h@mashhad.ir
          سید وحید حسینی
          رئیس اداره خدمات شبکه زیرساخت و اینترنت
          05136006200
          hosini-v@mashhad.ir
          - -
          اداره مرکز داده

          محمد رضا مومنی
          اداره تجاری سازی محصولات و خدمات
          05136006203
          momeni-m@mashhad.ir