تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
    • ساختار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
      محمد جواد رجائیان
      مدیرعامل و عضو هیات مدیره سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
      05136006401
      rajaeian@mashhad.ir
      محمدجواد نگاری
      رییس دفتر مدیرعامل
      05136006402
      negari-j@mashhad.ir
      وحید رهبر
      روابط عمومی
      05136006274
      rahbar-v@mashhad.ir
      محمد اکبری
      معاون مالی و اداری
      36006300
      Akbari-mo@mashhad.ir
      محمد نبی ممتحن
      رییس اداره امور مالی
      36006158
      momtahen-m@mashhad.ir
      محمد جواد نگاری جنگل
      سرپرست اداره امور اداری و منابع انسانی
      05136006401
      negari-j@mashhad.ir
      رقیه حاجی زاده
      رییس اداره امور قراردادها و پیمانها
      31293505
      Hajizadeh-r@mashhad.ir
      محمد رضا سمیعی
      معاون برنامه ریزی و توسعه سرویس های شهر هوشمند
      05136006101
      Samiee-m@mashhad.ir
      نرجس شایسته خوی
      گروه زیر ساخت اطلاعات مکانی
      05136006209
      shayesteh-n@mashhad.ir
      محمد اسکندری
      سرپرست اداره برنامه ریزی
      05131296504
      eskandari-m@mashhad.ir
      علیرضا بادبزنچی
      اداره توسعه و پشتیبانی خدمات الکترونیکی شهروندی و فناوری های هوشمند
      36006303
      Badbezanchi-a@mashhad.ir
      عطیه سادات عابدی
      سرپرست کارت شهروندی و پراداخت الکترونیک
      05136006409
      Abedi-a@mashhad.ir
      آرام تاج بخش
      نرم افزار
      05136006160
      tajbakhsh-ar@mashhad.ir
      محمد تقی زاده
      سرپرست اداره طراحی و مدلسازی سیستم ها
      05136006441
      taghizade-m@mashhad.ir
      - -
      رییس اداره تولید و پیاده سازی سیستم ها
      05136006162
      -
      سیامک آتشکار
      رییس اداره استقرار و مدیریت سیستم ها
      05136006214
      Atashkar-s@mashhad.ir
      محمد اسماعیل زاده
      رییس اداره بهینه سازی سیستم ها و بانک های اطلاعاتی
      05136006410
      Esmaeelzadeh-m@mashhad.ir
      حمید رضا سنجی
      معاون ارتباطات و زیرساخت
      05136006302
      Sanji-h@mashhad.ir
      علی متولی زاده
      رییس گروه پشتیبانی و نگهداری
      05131296607
      motevalizadeh-a@mashhad.ir
      حسین افشار
      رییس اداره مرکز عملیات امنیت (soc )
      05131296633
      afshar-h@mashhad.ir
      سید وحید حسینی
      رئیس اداره خدمات شبکه زیرساخت و اینترنت
      05136006200
      hosini-v@mashhad.ir
      ابراهیم اسدی
      اداره مرکز داده
      31296610
      Asadi-e@mashhad.ir
      محمد رضا مومنی
      اداره تجاری سازی محصولات و خدمات
      05136006203
      momeni-m@mashhad.ir
      مهدی اردکانی مقدم
      مشاور مدیرعامل
      05131296530
      Ardakani-m@mashhad.ir
مجموع بازدیدها : 4,772,315
تعداد بازدید امروز : 1,473
تعداد بازدید دیروز : 5,455
آخرین به روزرسانی : 07:59  1396/06/29
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد