تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 95
   کد: 181949
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
   در بازدید معاون توسعه مدیریت شهرداری سمنان از سازمان فاوا شهرداری مشهد عنوان شد؛

   تجارب ارزشمند شهر هوشمند مشهد، راهگشای ماست

   معاون توسعه مدیریت شهرداری سمنان ضمن بازدید از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، با پروژه‌های جاری و در حال انجام شهر هوشمند مشهدآشنا شد.
   تجارب ارزشمند شهر هوشمند مشهد، راهگشای ماست

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» در این دیدار ضمن تشریح فعالیت‌های سازمان در راستای رسیدن به شهر هوشمند، عنوان کرد: در حال حاضر شرایط مطلوبی در حوزه الکترونیک کردن خدمات مورد نیاز شهروندان در مشهد حاکم است و این ماحصل سال‌ها تلاش، پیگیری و بهینه‌سازی مستمر است.
   وی تاکید کرد: مشهد به واسطه میزبانی از جمعیت میلیونی زائر و مجاور، نیازمند شتاب بیشتر در تحقق شهر هوشمند است تا به واسطه آن، خدمات مطلوب‌تری را در تراز یک شهر بین‌المللی ارائه دهد.
   رجائیان با اشاره به بخشی از خدمات سازمان فاوا شهرداری مشهد افزود: باتوجه به آزمون و خطاهای صورت گرفته و تجربه انباشته در این سازمان، بررسی و واکاوی این خدمات می‌تواند اجرای دقیق‌تر و مطلوب‌تری را در شهرداری سمنان در پی داشته باشد.
   «مهیار گرانمهر»، معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان نیز با بیان شمایی از وضعیت شهرداری سمنان عنوان کرد: تجربیات ارزشمند شهرداری مشهد در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، به‌ویژه اقدامات مهمی که در حوزه شهر هوشمند به سرانجام رسیده است، راهگشای ما در پیاده‌سازی مطلوب‌تر این پروژه‌ها در شهر سمنان خواهدبود.
   وی افزود: امیدواریم با این بازدید، ارتباطات جدی‌تری در سطوح مختلف شکل گرفته و فرایند انتقال تجربه به صورت مستمر و از مسیری آسان برقرار باشد.
   گفتنی است؛ معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان به همراه هیئت همراه، بازدید کاملی از شهرداری الکترونیک منطقه 12 داشته و با جزئیات این طرح نیز آشنا شدند.
    

   تعداد بازدید: 95
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 6,380,359
تعداد بازدید امروز : 2,464
تعداد بازدید دیروز : 3,142
آخرین به روزرسانی : 12:49  1398/08/30
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد