تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 141
   کد: 175878
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱

   داشبورد مدیریتی تخلفات در حوزه تاکسیرانی راه‌اندازی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از ایجاد و راه‌اندازی داشبورد مدیریتی تصمیم یار ویژه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی خبر داد.
   داشبورد مدیریتی تخلفات در حوزه تاکسیرانی راه‌اندازی شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اعلام این مطلب گفت: به منظور آسیب‌شناسی و نظارت بهتر بر عملکردها، اقدامات و حذف برخی از تخلفات انجام‌شده در حوزه سازمان تاکسیرانی، داشبورد مدیریتی تخلفات تاکسیرانی توسط سازمان فاوا تهیه و در دسترس مدیریت ارشد سازمان تاکسیرانی قرار گرفت.
   وی با بیان اینکه سامانه‌ تصمیم‌یار با فاصله گرفتن از سیستم‌های سنتی ارزیابی مدیران، یکی از شاخص‌های ایجاد شهر هوشمند به شمار می‌رود، در خصوص اهداف پیاده‌سازی این داشبورد مدیریتی برای سازمان تاکسیرانی اظهارداشت: بهبود رضایت شهروندان و افزایش کیفیت حمل‌ونقل عمومی جزو مهم‌ترین اهداف ایجاد داشبورد مدیریتی تصمیم‌یار(BI) برای سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی است.
   رجائیان در ادامه با اشاره به اینکه داشبورد مزبور می‌تواند برای تمامی بخش‌های سازمان تاکسیرانی مانند منابع انسانی، فناوری اطلاعات، معاونت کنترل و نظارت، بخش فرهنگی، اداره برنامه‌ریزی و بودجه، و حوزه مدیریت ارتباط با مشتری و... در نظر گرفته شود، به برخی از مزایای داشبورد ایجادشده اشاره کرد و گفت: مدیران ارشد سازمان تاکسیرانی با استفاده از داشبورد مدیریتی تصمیم‌یار قادر خواهند بود تا گزارش‌های مختلف مدیریتی را به صورت یکجا و بدون نیاز به ورود در سیستم‌های عملیاتی مختلف و فارغ از پیچیدگی‌های گزارش‌گیری مشاهده نمایند.
   وی ادامه داد: از دیگر ویژگی‌های این داشبورد مدیریتی، بهروزرسانی روزانه گزارش‌ها طی فرآیند سیستمی، عدم امکان دخالت کاربران در گزارش‌ها به صورت دستی، صحت بالاتر گزارش‌ها، امکان انتشار گزارش‌ها برای شهروندان با هدف شفافیت بیش از پیش عملکرد سازمان تاکسیرانی، امکان دریافت گزارش‌ها در دسته‌بندی‌های متنوع از تخلفات مانند: گزارش تعداد تخلفات به تفکیک نام و کد تخلف، نوع تخلف، وضعیت تخلف، بازرسان و بازه‌های تاریخی دلخواه، می‌باشد.
    

   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 6,832,910
تعداد بازدید امروز : 619
تعداد بازدید دیروز : 1,062
آخرین به روزرسانی : 13:15  1399/09/09
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد