تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 61
   کد: 165808
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵

   مشهد در هوشمندسازی موفق عمل کرده است

   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مشهد به نسبت دیگر شهرها در هوشمندسازی موفق تر عمل کرده است که نشان دهده عزم راسخ مسئولان شهری در این زمینه است.
   مشهد در هوشمندسازی موفق عمل کرده است

    

   محمدعلی امیرفخریان در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند افزود: در این دوره شورای اسلامی شهر مشهد و شهردار محترم در حوزه شهر الکترونیک گام های مثبتی را برداشته اند که در آینده اثرات مثبت آن را در کیفیت زندگی شهروندان شاهد خواهیم بود.

   وی در ارتباط با هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند خاطر نشان کرد: علم و تکنولوژی دائما در حال پیشرفت است و با برگزاری این گونه نمایشگاه ها و افزایش سطح اطلاعات شهروندان می توان گام های مؤثری در حوزه شهر هوشمند برداشت.

   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود: در مورد این نمایشگاه و دیگر نمایشگاه ها نمی توان گفت که بطور صد در صدی کامل هستند چراکه همیشه نقاط قوت و ضعفی وجود دارد که در دوره های بعد می توان نقاط قوت را کیفیت بخشیده و نقاط ضعف را حذف کرد

   .امیرفخریان گفت: در ضمن این نمایشگاه با هدف تحقق نیازهای شهروندان می توان نظرسنجی و نیازسنجی هایی را برگزار کرد و مطابق آن ها برنامه ریزی هایی انجام داد.

   وی افزود: همچنین لازم است در شهر مشهد علاوه بر توجه به نیازهای شهروندان به نیازهای توریست ها نیز توجه داشت و در حوزه شهر هوشمند و الکترونیک برنامه ریزی هایی در این زمینه داشت.
    

   تعداد بازدید: 61
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 6,097,526
تعداد بازدید امروز : 64
تعداد بازدید دیروز : 838
آخرین به روزرسانی : 13:36  1398/04/24
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد