تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 296
   کد: 145590
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
   در راستای تحقق برنامه‌های شهر هوشمند توسط شهرداری مشهد صورت گرفت؛

   انتشار فراخوان مشارکت و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

   واجدان شرایط می‌توانند طرح‌های خود را به دبیرخانه حمایت از کسب و کارهای نوپای فاوا مستقر در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و از طریق ایمیل Innovation@mashhad.ir اقدام نمایند.
    انتشار فراخوان مشارکت و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

   در راستای تحقق برنامه‌های شهر هوشمند، فراخوان مشارکت و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط شهرداری مشهد منتشر شد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس، محمدجواد رجائیان، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اعلام این خبر افزود: در راستای تحقق برنامه‌های شهر هوشمند مشهد و جلب مشارکت شهروندان در توسعه خدمات و اقتصاد هوشمند شهری، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در نظر دارد نسبت به حمایت از کسب و کارهای نوپا بر بستر مجازی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام نماید.
   وی در مورد شرایط اختصاصی پیشنهاد دهندگان تصریح کرد: دارا بودن محصول آماده بهره‌برداری، ارائه پروپوزال معرفی طرح، ارائه طرح تجاری و مدل اقتصادی طرح و مرتبط بودن طرح با هوشمندسازی شهری از شرایط لازم برای پیشنهاد دهندگان است.
   رجائیان اضافه کرد: شهرداری مشهد از طرح‌های برگزیده با اختصاص فضای کاری مشترک در پردیس فناوری شهری شهرداری مشهد، خرید خدمت، تامین مالی طرح‌ها با مکانیزم تامین سرمایه جمعی و مشارکت همگانی، حمایت معنوی، اختصاص ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی شهرداری، مشارکت در توسعه کسب و کار و دسترسی به داده‌های شهری جهت خلق ارزش حمایت خواهد کرد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مهلت ارسال طرح‌ها را تا پایان سال 96 اعلام کرد و افزود: واجدان شرایط می‌توانند طرح‌های خود را به دبیرخانه حمایت از کسب و کارهای نوپای فاوا مستقر در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و از طریق ایمیل Innovation@mashhad.ir اقدام نمایند.
   لازم به ذکر است؛ طرح‌های واصله پس از بررسی و تایید کارگروه ارزیابی فنی و اقتصادی طی قراردادهای لازم مورد حمایت قرار می‌گیرند. 

   تعداد بازدید: 296
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 5,994,963
تعداد بازدید امروز : 1,307
تعداد بازدید دیروز : 2,003
آخرین به روزرسانی : 10:48  1397/11/01
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد