تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 382
   کد: 144252
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
   در راستای تحقق شهر هوشمند صورت گرفت؛

   بهره‌برداری از سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برای عموم شهروندان

   شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد می‌توانند کلیه جلسات را از طریق سایت live.mashhad.ir همزمان با برگزاری جلسات علنی شورای اسلامی شهر، به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنند.
    بهره‌برداری از سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برای عموم شهروندان

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز بهره‌برداری از سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برای عموم شهروندان و مجموعه مدیریت شهری مشهد خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان گفت: رفتن به سوی شهر هوشمند یک ضرورت است و مدیریت شهری مشهد نیز باید در راستای تحقق این امر حرکت کند که در این راستا با همت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از این پس شهروندان مشهدی می‌توانند تمامی جلسات علنی شورای اسلامی شهر را به صورت زنده و آنلاین مشاهده کنند.
   وی بیان کرد: با توجه به اینکه این امکان برای تمامی جلسات مهم شهرداری فراهم شده است، در گام نخست جلسات علنی شورای اسلامی شهر به دلیل اهمیت زیاد آن مورد توجه قرار گرفت که صبح دیروز نخستین روز از آغاز بهره برداری این سامانه بوده است.
   به گفته رجاییان، شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد می‌توانند کلیه جلسات را از طریق سایت live.mashhad.ir همزمان با برگزاری جلسات علنی شورای اسلامی شهر، به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنند.
   وی افزود: این امکان برای تمامی جلسات با تعیین سطح دسترسی فراهم شده است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ابراز کرد: حضور و شفاف‌سازی جلسات مهم شهرداری برای تمامی شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد از جمله اهداف این طرح محسوب می‌شوند.
   رجاییان ادامه داد: ارزانتر و مقرون به صرفه بودن به دلیل تکنولوژی بالا و مدرن، نمایش در تمامی تلفن‌های همراه با قابلیت داشتن اینترنت، انواع تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر تا تلویزیون هوشمند و غیره و امکان استفاده از تجهیزات اجرایی در سطوح مختلف با توجه به بودجه و نیاز از جمله مزایای این طرح است.
   وی پوشش کامل از نظر زمانی و زمانبندی، پوشش محتوایی به صورت اختصاصی و دلخواه مطابق نیاز برنامه و توانایی پوشش انواع برنامه‌های از دیگر مزایای طرح سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برشمرد. 

   تعداد بازدید: 382
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 5,955,166
تعداد بازدید امروز : 243
تعداد بازدید دیروز : 990
آخرین به روزرسانی : 10:22  1397/09/22
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد