تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 276
   کد: 143206
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد مقدس با اشاره به وجود بیش از 3 هزار دکل ارتباطی:

   به دنبال تجمیع دکل های مخابراتی سطح شهر هستیم/ مشهد پیشرو در فیبر نوری

   با تجمیع این دکل‌ها شاهد ارتباط بهتر موبایل در سطح شهر مشهد خواهیم بود از طرفی زیرساخت فیبر نوری بین دکل‌ها ایجاد می‌شود که سرعت ارتباطی را به شدت افزایش می‌دهد.
    مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد مقدس با اشاره به وجود بیش از 3 هزار دکل ارتباطی:

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به وجود بیش از 3 هزار دکل ارتباطی در سطح شهر، گفت: به دنبال تجمیع دکل‌های مخابراتی سطح شهر هستیم.
   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس، محمدجواد رجائیان شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی «اشاره» که با موضوع جانمایی دکل‌های بی.تی.اس از سیمای خراسان رضوی پخش شد؛ اظهار کرد: طرح ساماندهی دکل‌های مخابراتی برای زیبایی منظر شهری و همچنین تکمیل پوشش آنتن‌دهی موبایل در سطح شهر اجرایی شد و در این راستا فضاهایی در سطح شهر پیش‌بینی و اجرایی شده است.
   وی افزود: در حال حاضر 1100 دکل مخابراتی مربوط به هر سه اپراتور تلفن همراه در کشور داریم که ما در طرح ساماندهی به دنبال تجمیع این دکل‌ها و کاهش آن به یک سوم هستیم؛ تا به امروز در سطح شهر مشهد 40 دکل تجمیع و نصب شده است.
   رجائیان بیان کرد: با تجمیع این دکل‌ها شاهد ارتباط بهتر موبایل در سطح شهر مشهد خواهیم بود از طرفی زیرساخت فیبر نوری بین دکل‌ها ایجاد می‌شود که سرعت ارتباطی را به شدت افزایش می‌دهد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس با بیان اینکه بیش از 3 هزار دکل ارتباطی در شهر مشهد داریم، گفت: امروز 2 هزار دکل ارتباطی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات مختلف در شهر مشهد شکل گرفته که دید بصری نامناسبی به شهر بخشیده و ما به دنبال تجمیع آن هستیم.
   وی درخصوص توسعه آنتن‌های تلفن همراه در مشهد تصریح کرد: امروز ما با دو دسته از شهروندان در شهر مشهد مواجه هستیم دسته اول اصرار دارند که در منطقه آن‌ها آنتن تلفن همراه نصب شود اماعده‌ای دیگر اجازه نصب آنتن را نمی‌دهند که در بسیاری از مناطق با مقاومت‌های شدید مردمی برای نصب آنتن مواجه هستیم که باید برای این موضوع نیز تدابیری اندیشیده شود.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس در پایان تصریح کرد: امروز مشهد مقدس در حوزه فیبر نوری در بین تمام کلان‌شهرهای کشور بنا بر اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشرو است.
    

   تعداد بازدید: 276
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 5,994,965
تعداد بازدید امروز : 1,309
تعداد بازدید دیروز : 2,003
آخرین به روزرسانی : 10:48  1397/11/01
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد