تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 277
   کد: 133667
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
   با همکاری سازمان فاوا شهرداری مشهد:

   سامانه شورا یاوران رونمایی شد

   این سامانه با هدف افزایش مشارکت شهروندان و نخبگان در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های مدیریت شهری در مقاطع مختلف راه‌اندازی شده و به گفته مسوولان امر می‌تواند تحول بسیار خوب و مناسبی را در رشد و توسعه شهر امام رضا(ع) داشته باشد.
   سامانه شورا یاوران رونمایی شد

    به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد،" محمد جواد رجاییان" مدیرعامل سازمان فاوا با اشاره به مطلب فوق افزود:با افتتاح این سامانه زمینه مشارکت تمام شهروندان و صاحب نظران در تصمیم‌سازی‌های مدیریت شهری فراهم شده است.

   مدیرعامل سازمان فاوا گفت: نظر به اهمیت این مشارکت مردمی برنامه های گسترده تری در دستور کار این سازمان قراردارد که باشگاه شهروندی یکی از این کارهاست و امیدواریم با این باشگاه بتوانیم شهروندان را راغب به فعالیت و حضور بیشتر در مدیریت شهری نماییم. بهره گیری از توانمندی های محلی در اداره بهتر امور شهر ، تطابق بیشتر تصمیمات و سیاست گذاری ها در مدیریت شهری با خواست ها و مطالبات شهروندان ، و شناسایی دقیق تر مشکلات و نارسایی ها از جمله توانایی های باشگاه شهروندی می باشد.

   لازم به ذکر است در این مراسم که در محل سالن جلسات علنی شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد، مسوولان مختلفی همچون رییس شورای اسلامی شهر مشهد، دبیر و سخنگو و همچنین برخی از منتخبان شورای پنجم، مشاور شهردار و رییس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری حضور داشتند.
    

    

    

   تعداد بازدید: 277
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 5,759,568
تعداد بازدید امروز : 841
تعداد بازدید دیروز : 770
آخرین به روزرسانی : 11:24  1397/04/28
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد