• ورود
جمعه،27 مرداد 1396
اوقات شرعی
25°C آفتابی
   
      
    • بخشهای خبری

    •  
     منبع خبر :
     تعداد بازدید: 60
     کد: 132755
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
     مدیر عامل سازمان فاوا خبر داد :

     راه اندازی سامانه انتقال مکانیزه احکام پرسنل شهرداری مشهد

     آنچه که همواره یکی از دغدغه های حوزه منابع انسانی شهرداری می باشد؛ سرعت و دقت در انجام فرآیندهای این حوزه و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد پرسنل است.
     راه اندازی سامانه انتقال مکانیزه احکام پرسنل شهرداری مشهد

     به گزارش روابـط عـمومی سـازمان فنـاوری اطلاعات و ارتباطات شـهرداری مـشهد، "محمد جواد رجائیان" مدیرعامل سازمان فاوا با اشاره به این مطلب افزود : با اتصال سامانه منابع انسانی و حقوق و دستمزد و پس از ارائه آموزش های لازم به بهره بردار، انتقال کاملاً مکانیزه احکام پرسنل انجام شد. لازم به ذکر است بهره برداری از لینک ارتباطی و ماژول مبدل بین این دو سامانه به دلیل متفاوت بودن استانداردها و ناسازگاری آنها با مشکلات بسیاری مواجه و سبب عدم راه اندازی آن پس از گذشت 5 سال از بهره برداری دو سامانه شده بود که خوشبختانه نهایتاً با استفاده از توان و تخصص کارشناسان داخلی سازمان فاوا و با همکاری و حمایت موثر مدیریت محترم منابع انسانی و مسئولین مربوطه با موفقیت انجام شد.
     رجائیان در پایان افزود : طی خرداد ماه نیز 2500 حکم به صورت آزمایشی با این روش منتقل و مغایرت گیری شد که هیچ گونه مغایرتی مشاهده نشد. قابل ذکر است جهت ارتباط دو سامانه مذکور تعداد 21 وب سرویس تولید و پیاده سازی شد.
      

     تعداد بازدید: 60
     ارزیابی
     ارزیابی این مورد:
     0 0
     آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر