تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 257
   کد: 129731
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد:

   سرویس مدیریت رویداد های باشگاه شهروندی مشهد راه اندازی شد.

   این سرویس، که با هدف هوشمند سازی ارائه خدمات فرهنگی در شهر راه اندازی شده، موجبات تسهیل فرایند ثبت نام و فروش بلیط های رویداد های فرهنگی شهر فراهم آمده است.
   سرویس مدیریت رویداد های باشگاه شهروندی مشهد راه اندازی شد.

   امروزه در جهان، شهرداری ها برای توسعه پایدار شهر در تلاش برای ارتقای سطح فرهنگ شهروندی می باشند و در همین راستا، یکی از مهمترین اصول شهر هوشمند، توجه به شهروند و ارتقای سرمایه اجتماعی می باشد. لذا با رویکرد هوشمند سازی ابعاد مختلف خدمات شهروندی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام به پیاده سازی و اجرای سرویس مدیریت رویداد های شهری نموده است.
   از طریق این سرویس، که با هدف هوشمند سازی ارائه خدمات فرهنگی در شهر راه اندازی شده، موجبات تسهیل فرایند ثبت نام و فروش بلیط های رویداد های فرهنگی شهر فراهم آمده است.
   محمد جواد رجائیان مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات ارتباطات در این خصوص گفت؛ سرویس مدیریت رویداد های باشگاه شهروندی امکان مشاهده رویداد های شهر را در اپ همراه برای شهروند فراهم نموده است.
   امکان مشاهده و ثبت نام در رویداد های شهر، یکی از ابزار های کارآمد در اختیار شهروند برای برنامه ریزی اوقات خود و بهره برداری هوشمندانه از خدمات فرهنگی شهر می باشد.
   رجاییان افزود: از جمله ویژگی های این سامانه می توان به امکان حضور و غیاب به وسیله من کارت های شهروندی و عدم نیاز به صدور مجدد کارت شرکت در رویداد اشاره نمود، که زمینه نظارت دقیق تر بر پیمانکاران حوزه فرهنگی و ارتقای سطح ارزیابی های کمی و کیفی فعالیت های برگزار کنندگان، و بازخورد گیری از مخاطبین برنامه های فرهنگی، از طریق برگزاری نظرسنجی های هدفمند، و در نهایت مدیریت بهتر بر اعتبارات این حوزه را فراهم می آورد.
   همچنین امکان ارائه کد های تخفیف بابت ثبت نام در رویداد ها و امکان ارتباط با شرکت کنندگان در رویداد از طریق ارسال پیامک، ایمیل و پیام های داخلی به شرکت کنندگان از جمله سایر امکانات این خدمت نوین می باشد.
   در اپلیکیشن همراه باشگاه شهروندی، شهروندان می توانند امتیازات خود را در حوزه های مختلف ملاحظه نمایند و آخرین امتیازاتی را نیز که دریافت کرده اند مرور کنند. شهروندان عزیز جهت دانلود باشگاه شهروندی همراه از نشانی زیر می توانند استفاده نمایند:

   mobile.mashhad.ir
    

   تعداد بازدید: 257
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 5,759,571
تعداد بازدید امروز : 844
تعداد بازدید دیروز : 770
آخرین به روزرسانی : 11:24  1397/04/28
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد