تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 585
   کد: 128237
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد الکترونیکی شد

   سامانه ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان شهرداری طراحی، تولید و راه‌اندازی شد و انجام ثبت‌نام از حالت دستی به سیستمی ارتقاء یافت.
    ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد الکترونیکی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از الکترونیکی شدن ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجاییان گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان در حوزه رفاه، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برآن شد تا بنا به سفارش معاونت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه جهت تسریع در انجام ثبت‌نام، نظارت به هنگام و ایجاد شفافیت، مکانیزه کردن ثبت‌نام را پیگیری کند.
   وی خاطرنشان کرد: در همین راستا سامانه ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان شهرداری طراحی، تولید و راه‌اندازی شد و انجام ثبت‌نام از حالت دستی به سیستمی ارتقاء یافت.
   رجاییان افزود: با استقرار این سامانه، پرسنل شهرداری مشهد در ستاد، مناطق و سازمان‌ها با انواع قرارداد تحت پوشش می‌توانند به صورت الکترونیکی مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.
   وی ابراز کرد: پرسنل با وارد کردن اطلاعات خود و افراد تحت تکفل خود براساس فرم قراردادی خود، تأییدیه رابطان رفاهی و درمانگاه شهرداری را اخذ ‌کنند و پس از آن تحت پوشش خدمات تکمیل درمان قرار ‌گیرند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: با انجام این کار، پذیرش آنان در درمانگاه‌های شماره یک و دو شهرداری به صورت رایگان بوده و سایر هزینه‌های پرداختی در سایر مراکز درمانی نیز بر حسب تعهدات قابل پرداخت خواهد بود.
   رجاییان عنوان کرد: پرسنل شهرداری می‌توانند بنا بر تاریخ اعلام شده در سایت خدمت، برای ثبت نام به سامانه www.hrm.mashhad.ir//refah مراجعه کنند.
   گفتنی است پس از طراحی، تولید و بهره‌برداری آزمایشی از این سامانه، جلسه آموزشی ویژه 68 رابط حوزه‌های خدمتی شهرداری مشهد در سوم خرداد امسال برگزار شده است. 

   تعداد بازدید: 585
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 5,759,506
تعداد بازدید امروز : 779
تعداد بازدید دیروز : 770
آخرین به روزرسانی : 11:24  1397/04/28
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05136006101
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد