• ورود
جمعه،27 مرداد 1396
اوقات شرعی
25°C آفتابی
   
      
    • بخشهای خبری

    •  
     منبع خبر :
     تعداد بازدید: 216
     کد: 128237
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
     مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

     ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد الکترونیکی شد

     سامانه ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان شهرداری طراحی، تولید و راه‌اندازی شد و انجام ثبت‌نام از حالت دستی به سیستمی ارتقاء یافت.
      ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد الکترونیکی شد

     مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از الکترونیکی شدن ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان پرسنل شهرداری مشهد خبر داد.
     به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجاییان گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان در حوزه رفاه، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برآن شد تا بنا به سفارش معاونت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه جهت تسریع در انجام ثبت‌نام، نظارت به هنگام و ایجاد شفافیت، مکانیزه کردن ثبت‌نام را پیگیری کند.
     وی خاطرنشان کرد: در همین راستا سامانه ثبت‌نام خدمات تکمیل درمان شهرداری طراحی، تولید و راه‌اندازی شد و انجام ثبت‌نام از حالت دستی به سیستمی ارتقاء یافت.
     رجاییان افزود: با استقرار این سامانه، پرسنل شهرداری مشهد در ستاد، مناطق و سازمان‌ها با انواع قرارداد تحت پوشش می‌توانند به صورت الکترونیکی مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.
     وی ابراز کرد: پرسنل با وارد کردن اطلاعات خود و افراد تحت تکفل خود براساس فرم قراردادی خود، تأییدیه رابطان رفاهی و درمانگاه شهرداری را اخذ ‌کنند و پس از آن تحت پوشش خدمات تکمیل درمان قرار ‌گیرند.
     مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: با انجام این کار، پذیرش آنان در درمانگاه‌های شماره یک و دو شهرداری به صورت رایگان بوده و سایر هزینه‌های پرداختی در سایر مراکز درمانی نیز بر حسب تعهدات قابل پرداخت خواهد بود.
     رجاییان عنوان کرد: پرسنل شهرداری می‌توانند بنا بر تاریخ اعلام شده در سایت خدمت، برای ثبت نام به سامانه www.hrm.mashhad.ir//refah مراجعه کنند.
     گفتنی است پس از طراحی، تولید و بهره‌برداری آزمایشی از این سامانه، جلسه آموزشی ویژه 68 رابط حوزه‌های خدمتی شهرداری مشهد در سوم خرداد امسال برگزار شده است. 

     تعداد بازدید: 216
     ارزیابی
     امتیاز کسب شده در ارزیابی:
     ارزیابی این مورد:
     0 0
     آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر