• ورود
جمعه،27 مرداد 1396
اوقات شرعی
25°C آفتابی
   
      
    • بخشهای خبری

    •  
     منبع خبر :
     تعداد بازدید: 261
     کد: 123289
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۱/۰۹

     دسترسی به نرم‌افزارهای شهروندی با راه‌اندازی سامانه وای فای در پایانه اتوبوسرانی شهدا

     همچنین پایگاه‌های راهنمای زائر سطح شهر نیز در ایام نوروز به این زیرساخت مجهز شده‌اند که مدیریت گردشگری و امور زائران معاونت فرهنگی، اجتماعی با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اقدام به این امر کرده است.
     دسترسی به نرم‌افزارهای شهروندی با راه‌اندازی سامانه وای فای در پایانه اتوبوسرانی شهدا

     مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از دسترسی به نرم‌افزارهای شهروندی با راه‌اندازی وای فای برای زائران و مجاوران در پایانه اتوبوسرانی شهدا خبر داد.
     به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان گفت: در این راستا زائران و شهروندان می‌توانند در مدت زمان انتظار خود در پایانه اتوبوسرانی شهدا، وای فای خود را روشن کرده و به سامانه سام فای (انتشار محتوا به صورت وای فا) متصل شوند.
     وی عنوان کرد: زائران و شهروندان به محض روشن کردن وای فای خود به این سامانه که دارای محتواهایی مثل نرم‌افزارهای شهر مشهد، نقشه همراه این شهر، نرم‌افزار شارژ من کارت، راهنمای خطوط اتوبوسرانی، معرفی شهر مشهد و کلیپ‌های فرهنگ شهروندی است، دسترسی می‌یابند.
     مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ابراز کرد: این سامانه قرار است در کلیه پایانه‌های اتوبوسرانی راه‌اندازی و اجرا شود که در نوروز امسال به صورت آزمایشی در پایانه مرکزی شهدا اجرایی شده است تا زائران از آن بهره‌مند شوند.
     رجاییان ادامه داد: شهروندان با متصل شدن به وای فا، در مرورگر خود به هر آدرسی که سر بزنند، به صورت خودکار این سامانه را مشاهده خواهند کرد.
     وی خاطرنشان کرد: همچنین پایگاه‌های راهنمای زائر سطح شهر نیز در ایام نوروز به این زیرساخت مجهز شده‌اند که مدیریت گردشگری و امور زائران معاونت فرهنگی، اجتماعی با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اقدام به این امر کرده است.

     تعداد بازدید: 261
     ارزیابی
     امتیاز کسب شده در ارزیابی:
     ارزیابی این مورد:
     0 0
     آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر