• ورود
جمعه،27 مرداد 1396
اوقات شرعی
25°C آفتابی
   
      
    • بخشهای خبری

    •  
     منبع خبر :
     تعداد بازدید: 332
     کد: 121326
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۵/۱۲/۱۵

     آغاز ثبت نام اطلاعات سرویس های مدارس جهت سال تحصیلی آتی

     نظارت دقیق بر امور ایمنی شامل معاینه فنی خودروها در نهایت گزارشات مفیدی جهت بهبود مستمر برنامه ریزی این سرویس ها قابل استخراج است.
     آغاز ثبت نام اطلاعات سرویس های مدارس جهت سال تحصیلی آتی

     به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد،آرام تاج بخش معاون نرم افزار این سازمان گفت: با توجه به طراحی، تولید و پیاده سازی سامانه جامع تاکسیرانی، از هفته گذشته با برگزاری سه دوره آموزشی برای بیش از 40 شرکتهای دارای صلاحیت ساماندهی سرویس های مدارس، این امکان فراهم گردید تا با ثبت اطلاعات سرویس های مدارس شامل: اطلاعات دانش آموزان، مدارس، رانندگان و خودروها بستر اطلاعاتی و تصمیم گیری مناسب برای ساماندهی، برنامه ریزی و نظارت این سرویس ها فراهم گردد.
     تاج بخش افزود: با بهره گیری از این سامانه ضمن امکان ساماندهی خطوط بر اساس داده های ثبت شده، اطلاع رسانی لحظه ای به والدین از مسیر حرکت سرویس، مکانیزه نمودن روند تخصیص رانندگان، نظارت دقیق بر امور ایمنی شامل معاینه فنی خودروها در نهایت گزارشات مفیدی جهت بهبود مستمر برنامه ریزی این سرویس ها قابل استخراج است.
     لازم به ذکر است در حال حاضر 500 سرویس مدرسه تحت نظارت شرکت های فوق و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشغول فعالیت هستند که با ثبت اطلاعات آنها ارتقا سطح خدمات و ایمنی به دانش آموزان حاصل خواهد شد.

     تعداد بازدید: 332
     ارزیابی
     امتیاز کسب شده در ارزیابی:
     ارزیابی این مورد:
     0 0
     آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر